Landmeter m/v Landmeter-Projectleider m/v Wie waagt de sprong naar Utrecht? (36 uur per week) Gemeente Utrecht (36 uur per week) Landmeten is één van de drie afdelingen binnen de sector Vastgoedinformatie en locatiemanagement, een onderdeel van de dienst Ontwikkelingsbedrijf Gemeente Utrecht. De afdeling Landmeten ontwikkelt en vervaar digt landmeetkundige producten ter ondersteu ning van de ruimtelijke ontwikkeling en het ruim telijk beheer van de stad. Naast de eigen dienst ondersteunt Landmeten publieke en private par tijen die een rol spelen in deze processen, Als landmeter opereer je binnen je eigen rayon in de volle breedte van het vakgebied waarbij buiten activiteiten en binnenactiviteiten elkaar afwis selen. Daarvoor staat je een breed scala aan geavanceerde apparatuur en software ter beschik king. Als landmeter-projectleider zul je daarnaast worden ingezet voor de ontwikkeling binnen de afdeling en de begeleiding van uitbestede pro jecten. De afdeling Landmeten bestaat uit een team van 12 medewerkers. De afdeling heeft haar werkge bied opgedeeld in rayons. Per rayon is één meet- ploeg verantwoordelijk voor alle voorkomende landmeetkundige werkzaamheden. Als land meter en als landmeter-projectleider verricht je je werkzaamheden zelfstandig en binnen een tweemansmeelploeg. Je onderhoudt contacten met collega's van de eigen dienst, andere gemeen telijke diensten en externen. Je hebt een afgeronde MBO-opleiding Geodesie voor de functie van landmeter en een HBO-oplekling Geodesie voor de functie van landmeter-project leider. Je hebt bij voorkeur enkele jaren relevante werkervaring opgedaan en kennis van het gebruik van Microstation, dg-Dialog Topografie, Move3 en Microsoft Office of vergelijkbare programmatuur. Je bent in het bezit van een rijbewijs B. Je werkt graag in teamverband en geeft collega's, gevraagd en ongevraagd, ondersteuning. Je beseft dat de producten die je maakt van essentieel belang zijn voor het werk van je opdrachtgevers en goede contacten daarbij een belangrijke rol spelen. Je hecht grote waarde aan een goede werk sfeer. Utrecht biedt je een functie die een breed terrein van het vakgebied bestrijkt, een goed geoutilleer de werkplek en een prettige werkomgeving. De functie biedt een grote mate van zelfstandigheid en ontplooiingsmogelijkheden, afhankelijk van je eigen talenten. Het brutomaandsalaris bedraagt maximaal 2875,- voor de functie van landmeter en maximaal 3247,- voor de functie van landmeter-project leider bij een 36-urige werkweek. Nadere informatie kun je krijgen bij de heer C.M. van Maris, hoofd afdeling Landmeten, tele foon 030 286 4573. Je schriftelijke sollicitatie, voorzien van je CV, kun je vóór 29 september 2006 richten aan de afdeling Personeel Organisatie, Ontwikkelingsbedrijf Gemeente Utrecht, Postbus 8613, 3503 RP Utrecht. Vermeld op de envelop "Sollicitatie Landmeter, vacaturenummer 06-502", of "Sollicitatie Landmeter-projectleider, vacature nummer 06-503". Je kunt ook reageren per e-mail: OGU.P8rO@utrecht.nl De selectie vindt plaats door een selectieteam. Ontwikkelingsbedrijf Acquisitie n.a.v. deze personeelsadvertentie wordt niet op prijs gesteld. Algemene Informatie Wat ga je doen? Met wie ga je werken? Ben jij dat? Wat maakt werken voor de stad Utrecht zo aan trekkelijk? Geïnteresseerd?

Geo-Info | 2006 | | pagina 56