topprestaties Waardering voor gemeente Eindhoven m Medewerker Geo-informatie De gemeentelijke organisatie Eindhoven bestaat uit zeven vakdiensten en een concernstaf. De Dienst Stedelijke Ontwikkeling en Beheer (DSOB) is een vakdienst en verantwoordelijk voor de ontwikkeling en aanpassing van de fysieke stad en het beheer van de openbare ruimte. Op centraal gemeentelijk niveau is de DSOB programmerend en beleidsontwikkelend. DSOB is verantwoordelijk voor strategie, beleid en programma's, ontwikkeling en planvorming en vergunningverlening en realisatie in de fysieke stad. DSOB bestaat uit de sectoren Strategie, Planontwikkeling, Bouw- en woningtoezicht. Realisatie, Controlling en de stafafdeling Directiesecretariaat. De sector Realisatie heeft als doelstellingen onder meer de uitwerking van gedetailleerde inrichtingsplannen tot volledige civiel- en cultuurtechnische uitwerking en uiteindelijke realisatie, het opstellen van een jaarprogramma infrastructurele werken, het toezicht houden op de kwaliteit van producten geleverd door aannemers en het toezicht houden op de beeldkwaliteit van de openbare ruimte. Binnen de sector Realisatie zorgt de afdeling Geo-informatie voor uitvoering van de gemeentelijke landmeetkundige werkzaamheden. Daarnaast zorgt de afdeling voor de opbouw, het beheer en de ontsluiting van de gemeente lijke geografische basisbestanden op het gebied van topografie, gemeentelijk eigendom, WOZ en beheer openbare ruimte. Daarnaast heeft de afdeling Geo-informatie tot taak te adviseren over en bij te dragen aan benutting van geografische gegevens en geografische informatiesystemen door de gemeentelijke organisatie om zo een optimale geografische informatie voorziening te bereiken. Functie-omschrijving U beheert geografische basisbestanden en de daarvan afgeleide geo- informatieproducten; u beoordeelt en verwerkt mutaties die voortkomen uit mutatiemetingen of-inventarisaties in de geografische basisbestanden; u voert gegevensinventarisaties en -analyses uit t.b.v. de opbouw en de bijhouding van geografische gegevensbestanden; u verstrekt geo-informatie uit de door de afdeling beheerde gegevens bestanden in de vorm van doelmatige thematische kaarten of andere geo-informatieproducten; u vervaardigt en beheert thematische kaarten in het WebGIS van de gemeente; 9 u leidt projecten binnen de afdeling op het gebied van ondermeer nieuw in te richten gegevens- en objectbestanden, nieuwe geo-informatie- producten, nieuwe gegevensverwerkings-processen en kwaliteits verbetering en u zorgt voor de inhoudelijk begeleiding van uitbestedingen op deze terreinen. Functie-eisen U heeft een hbo-opleiding op het gebied van Geo-informatica, Karto- grafie of Geodesie; u heeft ervaring met het proces van de inrichting en het beheer van geografische gegevensbestanden; u heeft ervaring met het werken in een GIS en Cad-omgeving (Microstation); u heeft ervaring met het uitvoeren van geografische gegevens-analyses; u heeft ervaring met het vervaardigen van op de informatievraag afgestemde thematische kaarten; u beschikt over een enthousiaste, pro-actieve, klantgerichte en projectmatige werkhouding. Ons aanbod Een werkomgeving met de nodige dynamiek. Daarbij hoort een salaris, afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring van maximaal 2.875,- bruto per maand bij een 36-urige werkweek. Bij gebleken uitstekend functioneren in de functie kan een uitloop van maximaal 3.247,- bruto per maand worden toegepast. Interesse Voor meer informatie over de functie kunt u contact opnemen met de heer drs. A. Venemans, hoofd van de afdeling Geo-informatie, tel. (040) 238 60 39. Voor overige vragen kunt u contact opnemen met het secretariaat P&O, tel. (040) 238 2709. Sollicitatie is mogelijk tot 14 oktober via www.werkenbij.eindhoven.nl gemeente Eindhoven Eindhoven le.dinj in technology GEO-INFO 2006-9

Geo-Info | 2006 | | pagina 65