groeien Unieke kansen in informatievoorziening tO HBO/WO ICT, E of aanverwant Kennis en ervaring opdoen Voel jij je aangesproken? Werken bij Essent betekent werken bij een toonaangevend energiebedrijf in een internationale markt. Samen met 12.000 collega's zorg je ervoor dat onze klanten 24 uur per dag op ons kunnen rekenen. Werken bij Essent betekent ook dat je aan de slag gaat bij een bedrijf met een open, informele werksfeer en een dynamisch, inspirerend werkklimaat. Je krijgt er alle ruimte om je persoonlijk en professioneel te ontwikkelen. En in welke functie je ook in dienst treedt, we doen altijd een beroep op je creativiteit, betrokkenheid en persoonlijke verantwoordelijkheid. Als ditje aanspreekt, is Essent het bedrijf voor jou. IT speelt een cruciale rol in al onze°bedrijfsactiviteiten. Dat geldt ook voor Essent Netwerk, dat verantwoordelijk is voor de aanleg, het onderhoud en het beheer van transport- en distributienetten voor energie en warmte. Essent Netwerk is met name actief in het zuiden, oosten en noorden van ons land. We zoeken nu talentvolle HBO'ers/academici met een sterke affiniteit met informatievoorziening. We bieden je de kans om je bij Essent Netwerk te ontwikkelen tot specialist Geografische Informatie Systemen. Een uniek én uitdagend traject met uitstekende perspectieven. vaste aanstelling aan. En ook dan houdt je ontwikkeling en verdere groei natuurlijk niet op. Het gaat om een tweejarig programma waarin je geplaatst wordt op de afdeling Informatie Management van Essent Netwerk. Informatie Management vervult binnen Essent Netwerk een faciliterendë en adviserende functie gericht op de totstandbrenging en optimalisatie van informatiesystemen, waaronder een Geografische Informatiesysteem (GIS]. Voor dit pittige programma heb je een HBO of academische opleiding nodig, richting Informatica, Elektrotechniek of aanverwant. Uiteraard heb je sterke belangstelling voor informatievoorzieningprocessen en -systemen. We verwachten dat je resultaatgericht werkt, kritisch en analytisch bent ingesteld, (in potentie) een goede organi sator en planner bent, teamspirit aan de dag legt en je kunt inleven in processen en in mensen. Uiteraard verwachten we dat je het beste uit jezelf wilt halen en leergierig bent. Gedurende het traject kun je op verschillende vestigings plaatsen van Essent Netwerk worden ingezet. Gedurende twee jaar leer je de netwerkorganisatie in al zijn facetten kennen. Je raakt vertrouwd met de IT-beleids- kaders en architectuurprincipes, projectmatig werken, projectmanagement en bijbehorende methodieken (o.a. Prince 2). Je doet diepgaande kennis op van GIS en gerela teerde systemen, van standaarden (o.a. ITIL, T-MAP) en van methodieken voor informatieanalyse, functioneel specificeren, technisch ontwerpen en datamodellering. Je maakt je brede vakinhoudelijke kennis eigen en past deze ook in de praktijk toe. Tijdens training en coaching besteden we aandacht aan de ontwikkeling van je compe tenties. Gedurende het traject bekijken we samen op welke terreinen je je als GIS-specialist gaat toeleggen: architectuur en beleid, functioneel beheer en/of applicatiebeheer. Als je het programma succesvol hebt afgerond, bieden we je een Voor meer informatie neem je contact op met Wim Huveneers, 06 21 24 24 81 of kijk je op www.essent.nl Stuur je sollicitatie naar conchita.krol@essent.nl of per post naar Essent Netwerk, t.a.v. Conchita Krol, Postbus 2712, 6030 AA Nederweert. Jij en Essent. Een combinatie met kansen.

Geo-Info | 2006 | | pagina 17