ondernemend Zwolle Welke professionals hebben gevoel voor gastvrijheid? www.zwolle.nl Geodeet/Landmeter min. 1.974,- tot max. 3.247,- Zwolle is een gemeente waar jij je welkom voelt, als inwoner en als werknemer. Dat is geen toevallige verworvenheid. Het is iets waar we als gemeentelijke organisatie hard aan werken. Door een open oog te hebben voor wat er in onze gemeente speelt. En door flexibel en resultaatgericht in te speten op de maatschappelijke ontwikkelingen. Wie hieraan denkt te kunnen bijdragen, wordt van harte uitgenodigd om te reageren op onze vacatures. De toekomstige sectie Geo-lnformatie verzamelt, beheert, analyseert en ontsluit ruimtelijke informatie. Een uitdagende opgave, zeker nu de uitwisseling van ruimtelijke gegevens steeds belangrijker wordt. De sectie bestaat uit drie teams: Geodesie, Beheer en GIS. Binnen deze sectie heeft de gemeente Zwolle de volgende vacatures-. Adviseur Geo-lnformatie min. 2.372,- tot max. 3.883,- Samen met collega's ben je verantwoordelijk voor het gemeentebrede GIS-platform. Je formuleert en bewaakt standaarden. Verder ontwikkel je nieuwe verwerkingsprocessen en producten op het gebied van geo- informatie. Nu eens als projectmedewerker, dan weer als projectleider. Je bent in het bezit van een hbo-opleiding Geodesie of Geo-informatie en bent bekend met datamodellering en metadatasystemen. Je bent op de hoogte van de ontwikkelingen in het vakgebied. Zowel óp technisch als gemeentelijk niveau. Uitgebreide kennis van ESRI-software en Oracle Spatial is een pré. Jouw landmeetkundige werkzaamheden spitsen zich voornamelijk toe op" nieuwbouw met de bijbehorende infrastructuur. Nadat je zelfstandig meetresultaten hebt vergaard, toets je deze aan de gestelde eisen; Tevens begeleid je grondtransacties en zorg je voor een actuele GBKN. Je bent in het bezit van een mbo-diploma Geodesie en een rijbewijs BE, Je deed ervaring op als landmeetkundige in de buitendienst van een gemeentelijke organisatie en hebt ook ervaring met het digitaal verwerken van meetresultaten. Daarnaast bezit je aantoonbare kennis van kadastraal meetwerk. Interesse? Kijk voor een uitgebreide functieomschrijving op www.zwolle.nl of neem contact op met P.A. van Capelleveen, sectiehoofd Geo- lnformatie, tel: 038-498 3374. Het genoemde maximum bruto maandsalaris is op basis van een volledige werkweek. Het betreft een functie voor 36 uur. Je schriftelijke sollicitatie kun je voor 6 november 2006 richten aan de heer R.N.T.J Adriaans, hoofd afdeting Personeelsbeheer en Advies, Postbus 10007 8000 GA Zwolle. Of solliciteer via www.zwolle.nl. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld.

Geo-Info | 2006 | | pagina 45