landmeten maatvoeren gps deformatiemeten geo-infonmatica Coenradie zoekt voor verschillende opdrachtgevers gemotiveerde werknemers. Werken voor/bij Coenradie betekent uitdagende opdrach ten voor aansprekende opdrachtgevers. Hieronder vindt u een greep uit onze openstaande opdrachten: Binnendienstmedewerkers met kadastrale ervaring Landmeters Programmeurs Coenradie Landmeters BV uuww.coenradie.nl CAD-opera tors Vragen over onze dienstverlening? Neem gerust contact op, wij staan u graag te woord: 0499-577202 coenradie-gtc Voor diverse vestigingen van het Kadaster zoeken wij gemotiveerde medewerkers. Het verwerken van akte- posten of meewerken aan kaartverbeteringstrajecten behoort tot de mogelijkheden. Je hebt MBO-niveau en gevoel voor kadastrale procedures. Het betreft in alle gevallen langdurige opdrachten. Wij bieden een uitstekend salaris, prima secundaire voorwaarden en bij gebleken geschiktheid een contract voor langere tijd. Als landmeter ben je samen met je assistent verantwoor delijk voor het meten van akteposten en het uitzetten van grenzen. Kennis van de GBKN strekt tot de aanbeveling. Zowel parttime als fulltime zijn er mogelijkheden binnen Coenradie. Je hebt een MBO-opleiding landmeten en ken nis van kadastrale procedures. Vestiging Best Hallenweg 31 Best Postbus 18Q, 5680 AD Best T +31 (üj 499 - 577 209 F +31 (0) 499 - 577 959 Vestiging Etten-Leur Bredaseweg 185 Etten-Leur Postbus 150, 4870 AD Etten-Leur T +31 (0] 76 - 508 35 88 F +31 [O] 78 - 508 35 39 Voor onze software afdeling zijn we op zoek naar een ambitieuze en gemotiveerde collega. Je hebt aantoon bare affiniteit met GIS en Geo-informatie en bent bekend met de principes van het programmeren. Wij bieden een baan met volop mogelijkheden tot ontwikkeling. Je hebt MB0+ niveau en een technische achtergrond, bijvoor beeld Civiele Techniek of Bouwkunde. Hfi-: Bent u op zoek naar een goede start in uw carrière of aan een nieuwe impuls daarvan? Kijk voor meer informatie op onze website www.coenradie.nl of neem contact op met Robbin Pott 0499-577828 of via e-mail robbin@coenradie.nl. Voor verschillende gemeenten in Brabant en daarbuiten zijn wij op zoek naar ervaren CAD-operators. Je taken bestaan vooral uit het bijwerken en opwerken van GBKN kaarten. Je hebt ervaring met Microstation en de GBKN is je bekend.

Geo-Info | 2006 | | pagina 35