Li -A *A dan 108.000 inwoners. Sluiten jouw wensen aan bij de onze? Medewerker Applicatiebeheer Emmen is een stad met meer delijke kern en veertien dorpen, verdeeld over 35.000 hectare. Zo'n omvang vraagt iets van uw inlevingsvermogen. Heb jij dat? Emmen is de grootste industrie stad van het Noorden. Wij willen onze economie verder versterken. Zie jij mogelijkheden De gemeentelijke organisatie is volop in beweging. Werken in een organisatie waarbij het zeker is dat morgen alles anders is. Zie jij de uitdaging? Wij werken aan industriële ontwikkeling, een levendig stadscentrum, een groene woonomgeving, bereikbaarheid, scholing en veiligheid. En dat allemaal tegelijkertijd! Kun jij dat aan? Vaak ja geantwoord? Dan is Emmen je investering waard! i$fa\ me* De dienst Ondersteuning is de interne dienstverlener van de gemeente. Als onderdeel van deze dienst heeft de afdeling Informatievoorziening en Infrastructuur de taak de gemeentelijke informatie voorziening te ondersteunen, door middel van het beschikbaar stellen van computerfaciliteiten en applicaties. Binnen het team informatievoorziening houd jij je bezig met applicatiebeheer: implementatie, verhelpen van storingen, rapportages en onder steunen van gebruikers. Daarnaast lever je een belangrijke bijdrage aan de vernieuwing van de geografische informatievoorziening. Activiteiten plan je nauwkeurig en efficiënt. Je vervult een sleutelfunctie voor leveranciers, systeembeheerders en gebruikers. Je bent servicegericht en stelt de tevredenheid van klanten voorop. Bij mogelijke knelpunten reageer je snel en adequaat met een helder oog voor oplossing en resultaat. Je weet je in de organisatie, op elk niveau, gemakkelijk te bewegen met gevoel voor verhoudingen. Een mbo- opleiding (bijvoorbeeld MTO) en kennis en ervaring van CAD systemen heb je als bagage. Goede sociale en communicatieve vaardigheden zijn een must. Het salaris bedraagt maximaal 2.875,- bruto per maand (salarisschaal 8). Het is een functie voor 36 uur per week. 2eg jij ja tegen deze functie? Stuur dan je reactie (o.v.v. vacaturenummer 06.045) vóór 25 november 2006 naar Gemeente Emmen, Afdeling P&O, t.a.v. de heer A. van Lingen, directeur dienst Ondersteuning, Postbus 30.001, 7800 RA Emmen. Kijk voor meer informatie op www.emmen.nl of bel met de heer R. Seijkens, teamleider Informatievoorziening, telefoon (0591) 68 58 89.

Geo-Info | 2006 | | pagina 38