Niet zomaar een baan? Werk je bij het Rijk, dan werk je aan Nederland. Het Rijk is de verzamelnaam voor alle ministeries en tientallen dien sten en onderdelen, verspreid over het hele land. Daar werken zo'n 120.000 mensen aan maat schappelijk belangrijke vraag stukken en de uitvoering van uiteenlopende projecten. Van ouderenzorg en kinderopvang tot asielzoekers. Van voedsel veiligheid en Europese regelge ving tot belastinghervormingen. Zaken die ons allemaal raken. Dat maakt het werken bij het Rijk zo bijzonder. Denk je ver der en wil je verder? Kijk dan snel of er hiernaast iets voor je bij staat. Of ga naar www.werkenbijhetrijk.nl voor meer informatie en alle andere banen met inhoud. Teamleider Vastgoedinformatie Dienst Vastgoed Defensie, Tilburg wwuu.werkenbijhetrijk.nl Werken bij hetlltSIZ Als je verder denkt De organisatie: De Dienst Vastgoed Defensie is het vastgoed- en ingenieursbureau van het ministerie van Defensie. Wij dragen zorg voor de instandhouding van het vastgoed van Defensie en behartigen de regionale Defensiebelangen op het gebied van ruimtelijke ordening, milieu en juridisch beheer. Wij werken als een zogenaamde baten-lastendienst, hetgeen inhoudt dat we een zelfstandige en resultaatverant woordelijke positie innemen. Ons bureau Vastgoedinforma tie vormt samen met de bureaus Plannen en Programmering de afdeling Vastgoedbeheer. De functie: Je geeft leiding aan het team Vastgoedinformatie. Je coördineert en optimaliseert het proces rond vastgoedin formatie (muteren, beheren en verstrekken). Je adviseert het afdelingshoofd. Je levert inbreng en coördinatie bij lande lijke vastgoedprojecten. Functie-eisen: Je hebt een voltooide hbo-opleiding geo-infor- matie, geodesie, of een vergelijkbare opleiding op het gebied van informatievoorziening. Je hebt een aanvullende mana gementopleiding en bezit leidinggevende capaciteiten. Je hebt minstens vijf jaar relevante ervaring. Je bent bekend met het verwerken en beheren van vastgoedinformatie stromen. Je kunt je medewerkers goed coachen en stimu leren. Arbeidsvoorwaarden: Brutomaandsalaris maximaal EUR 4.100,- bij een 38-urige werkweek. Informatie: www.werkenbijhetrijk.nl/DEF06034-GF GEO-INFO 2006-11

Geo-Info | 2006 | | pagina 58