1 gasvHT+e Verder in gastransport? Landmeetkundig Operator De N.V. Nederlandse Gasunie is een gas-infrastructuurbedrijf dat veilig en betrouwbaar gastransport en aanverwante diensten levert aan een integrerende Europese gasmarkt. Efficiënt, winstgevend en duurzaam. Ons leidingnetwerk bestaat uit circa 12.000 kilometer leiding, 1.100 gasontvangstations, 77 meet- en regelstations, 10 exportstations, 9 compressorstations en een LNG- peak shaver. Het is daarmee een van de grootste gasleidingnetwerken in Europa. Dit netwerk wordt bestuurd door de landelijke net-beheerder Gas Transport Services B.V., een dochter onderneming. Wij opereren in een competitieve Europese gastransportmarkt, waarin wij een toonaangevende positie hebben. We richten ons op groei in deze markt, die volop in beweging is en uitdaging biedt aan ambitieuze bedrijven zoals het onze. Binnen ons bedrijf gelden uitstekende primaire en secundaire arbeidsvoorwaar den, waarondereeni3een 14e maand (incl. vakantiegeld), en goede oplei- dings-en ontplooiingsmogelijkheden. www.gasunie.nl Gaat verder in gastransport Actuele, juiste en volledige informatievoorziening is een belangrijke randvoorwaarde voor het onderhouden en aanpassen van het gastransportnet. De afdeling Databeheer is binnen Gasunie een van de afdelingen die verantwoordelijk is voor de verzameling en aanlevering van gegevens. Zij maakt hiervoor onder meer gebruik van een geografisch informatiesysteem dat de activiteiten van Gasunie ondersteunt. Binnen de afdeling is veel expertise aanwezig op het gebied van landmeetkunde, hydrografie en geografische informatiesystemen. Door een promotie van een van onze medewerkers zij n wij op zoek naar een landmeetkundig operator. De taken bestaan uit het uitvoeren van alle voorkomende landmeetkundige reken- en tekenwerk zaamheden voor zowel onderhouds- als engineeringsprojecten. In afstemming met de engineers en met behulp van onze geografische informatiesystemen bereid je de werkzaamheden voor, je verwerkt de gegevens en je controleert ze. In de voorbereiding en uitvoering van de projecten vervul je een coördinerende en aansturende rol ten aanzien van medewerkers van externe bedrijven die voor Gasunie werkzaamheden verrichten. Je bent verantwoordelijk voor de kwaliteit van de buisleidinggegevens die de afdeling Databeheer verzamelt en aanlevert en voor de bijbehorende geografische gegevens. Je bent een zelfstand ige medewerker met oog voor kwaliteit. Je hebt een afgeronde opleiding op mbo-niveau, bij voorkeureen landmeetkundige opleiding.Tevens heb je ervaring op het gebied van landmeetkundige reken- en tekenwerkzaamheden en geo grafische informatiesystemen (GIS). Ervaring met buisleidingen is een pre. Je beschikt over goede communicatieve vaardigheden en bent in staat om op een natuurlijke wijze werkzaamheden te coördineren en aan te sturen. Je hebt een klant-gerichte instelling. Je ontvangt leiding van de chef Databeheer en werkt vanuit Waddinxveen. Meer informatie over de werkzaamheden kun je krijgen bij Jaco van der Quast (chef Databeheer), telefoon 06-11 00 53 21. Op onzewebsitewww.gasunie.nl kunje meer lezen over ons bedrijf. Heb je interesse? Schrijf dan voor29 november20o6 naar de N.V. Nederlandse Gasunie, t.a.v. mw. Geke Geerts, Postbus 19, 9700 MA Groningen, of stuur een e-mail naarsollicitatie@gasunie.nl. Professionele acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld.

Geo-Info | 2006 | | pagina 61