Kun je de gr www.brabant.nl Provincie Noord-Brabant Geografisch informatie-analist Wij staan voor Brabant: Kleurrijk, Ondernemend en Sociaal. Het heden is voorbij voor je het weet. Later is dichterbij dan we denken. Het is de taak van de provincie een klimaat te scheppen waarin Brabanders, bomen en bedrijven alledrie floreren. Nu en straks. Noord-Brabant vertoont al jaren op veel gebieden een sterke groei en blijft toch een mooi, plezierig en gastvrij stukje Nederland. Ontwikkelingen moeten verrijken, niet verarmen. Dat vraagt om zicht op het grote geheel. Om een geoefend oog voor uiteenlopende belangen. Om een delicaat evenwicht tussen gevoel en verstand. Vacature: MID 06-30 Bruto maandsalaris bedraagt max. 3.463,- (schaal 10). Hoogte is afhankelijk van ervaring. Een assessment maakt deel uit van de selectieprocedure. Schriftelijke sollicitaties t.a.v. de betreffende contactpersoon voor 25 november 2006 richten aan: Postbus 90151, 5200 MC 's-Hertogenbosch. Wij zoeken binnen ons bureau GEO een GIS-technisch onderlegde, ervaren, zelfstandige en flexibel inzetbare collega met een hbo/academisch werk- en denkniveau. Kom jij ons versterken op het vakgebied van de geografische informatievoorziening? Voor inlichtingen kijk op www.brabant.nl of bel de heer R. Hootsmans (073) 680 84 33. Noord-Brabant werkt actief aan vernieuwing, zonder het evenwicht tussen het economische, het ecologische en het sociaal-culturele uit het oog te verliezen. Het resultaat is een econo misch bloeiende provincie, met een rijk cultureel leven en volop aandacht voor de natuur. Bijna 1450 mensen bij de Provincie zetten zich enthousiast in voor Noord-Brabant en de Brabanders. We "maken" beleid, maar tekenen ook voor de realisatie. Transparant, integer en resultaatgericht. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld.

Geo-Info | 2006 | | pagina 62