Wanneer denk je Nederland af te hebben? Werk je bij het Rijk, dan werk je aan Nederland. Het Rijk is de verza melnaam voor alle ministeries en tientallen diensten en onderdelen, verspreid over het hele land. Daar werken zo'n 120.000 mensen aan maatschappelijk belangrijke vraag stukken en de uitvoering van uit eenlopende projecten. Van oude renzorg en kinderopvang tot asielzoekers. Van voedselveiligheid en Europese regelgeving tot belastinghervormingen. Zaken die ons allemaal raken. Dat maakt het werken bij het Rijk zo bijzonder. Denk je verder en wil je verder? Kijk dan snel of er hiernaast iets voor je bij staat. Of ga naar www.werkenbijhetrijk.nl voor meer informatie en alle andere banen met inhoud. Adviseur vastgoedinformatie Dienst Vastgoed Defensie, afdeling Vastgoedbeheer, Tilburg Opleiding: Je hebt een voltooide hbo-opleiding geo desie en enkele jaren relevante ervaring. Salarisindicatie: Brutomaandsalaris maximaal 3.205,- bij een 38-urige werkweek. De Dienst Vastgoed Defensie is het (zelfstandige) vastgoed- en ingenieursbureau van het ministerie van Defensie. Jij ontwikkelt en bouwt de structuren voor het beheer van onze vastgoedinformatie. Je zorgt daarbij voor de borging van de kwaliteit en in tegriteit van de informatie. Je begeleidt medewer kers die belast zijn met de vastgoedgegevens. Je be zit goede adviesvaardigheden. I nf o: www.werkenbijhetrijk.nl/DEF06942-GF www.werkenbijhetrijk.nl Werken bij hetllttm Als je verder denkt GEO-INFO 2006-12

Geo-Info | 2006 | | pagina 34