GiN Het nieuwe landmeten Iedereen kan zich aanmelden via de www.geo-info.nl. Aan deelname zijn geen kosten verbonden voor leden en studenten. Niet leden betalen 32,- (per gezin) en worden automatisch lid van het GIN. Voor de lunch vragen wij een eigen bijdrage van 7,50 per volwassene en 5,00 per kind. U kunt zich hiervoor apart aanmelden. Het mee nemen van eigen brood en drinken is toegestaan. Wij zien u graag op het Geofort om het nieuwe landmeten samen inhoud te geven! Sectie Landmeetkunde en Geodesie Samen zijn met vakgenoten, werken met moderne apparatuur, mooie en inspire rende omgeving centraal in het land, activiteiten voor familie en kinderen. Dit zijn alle ingrediënten voor een interessante en gezellige GIN-Themadag. Op zaterdag 21 april 2007 organiseert de sectie Landmeten en Geodesie een themadag op het Geofort te Herwijnen. Het gebruik van de huidige instrumenten staat centraal. Diverse leveranciers geven informatie over hun instrumenten en geven antwoord op al uw vragen. Ook kan er uiteraard gemeten worden met de instrumenten. De themadag vindt plaats op het Geofort te Herwijnen. Het Geofort is een educatieve attractie in oprichting waar je op speelse wijze kennis maakt met navigatie en kaar ten. Geofort is gehuisvest op een avontuurlijk forteiland van Staatbosbeheer nabij Asperen in het centrum van het land. Deze uitnodigende omgeving biedt ons de kans om ook voor partners en kinderen een spannend en leuke dag te organiseren. Een speurtocht, broodjes bakken bij het kampvuur, een eigen kompas maken en uiteraard een rondleiding door het fort zelf zijn activiteiten op de dag. Ook verwachten wij Raymond Uppelschoten van Het Leege Land. Hij meet en karteert met de meest uit eenlopende, zeer oude instrumenten. Uppelschoten geeft ons een kijkje in hoe het landmeten twee eeuwen geleden ging. Een hele andere wereld! Het inhoudelijke wordt met het aangename gecombineerd en is voor het hele gezin aantrekkelijk. Het programma ziet er als volgt uit: 11.00 uur 11.30 uur 13.00 uur 14.00 uur 14.30 uur 15.30 uur Start themadag Rondje instrumenten Lunch Presentatie Het Leege Land Wedstrijd Waterpassen Sluiting themadag Om het programma goed en veilig te laten verlopen, vragen wij ook een aantal vrijwilligers die op de dag zelf mee willen helpen. U kunt dan denken aan het regelen van juist parkeren, toezicht houden bij het kampvuur, kinderen helpen bij het maken van een kompas en bij de speurtocht. Geo-lnformatie Nederland

Geo-Info | 2007 | | pagina 43