TRACE Landmeetkundig rekenaar Landmeter(s) GlS-medewerker beheer CAD-medewerker Tracé is als specialist een begrip binnen de civiele techniek, bouwkunde en geodesie. In deze vakgebieden zijn ruim 270 technici van mbo, hbo en universitair niveau gedetacheerd bij vooraanstaande opdrachtgevers. Dit doen wij vanuit een doelgerichte en persoonlijke aanpak. Uniek hierbij is dat onze consultants eveneens afkomstig zijn uit deze vakgebieden. Deze vakkennis vormt de basis van uitstekende relaties en een meer dan goed netwerk. Investeren in onze technici en het nastreven van hun carrièrewensen is daarbij vanzelf sprekend. Geen wonder dat we succesvol zijn. Geodesie omgeving Friesland/Groningen Voor een landelijk opererend ingenieursbureau los je complexe landmeetkundige vraagstukken op, bedenk je nieuwe meet- en rekenmethodieken en ondersteun je de projectleiders. Je hebt een afgeronde opleiding MBO Geodesie aangevuld met cursussen of een opleiding HBO Geodesie. Bel voor meer informatie: Cesar Blaauwgeers (06 43236983). Geodesie landelijk Je gaat voor een landelijk werkend landmeetkundig adviesbureau aan de slag met zeer diverse projecten waarbij je alle landmeetkundige werkzaamheden uitvoert en een grote zelfstandigheid hebt. Je hebt een MTS opleiding (voorkeur Geodesie) en enige ervaring als landmeter. Bel voor meer informatie: Arjan de Graaf (06 50507141) Geo-informatie omgeving Apeldoorn Voor een landelijk opererend ingenieursbureau houd je je bezig met het uitwerken van digitale bestanden en ben je verantwoordelijk voor de uitvoering van projecten op het gebied van groen, wegen en riolering. Je hebt een relevante MBO of HBO opleiding Geo-informatie of Larenstein, werkervaring is niet noodzakelijk. Bel voor meer informatie: Jeroen van Heeswijk (06 29561338) Geo-informatie omgeving Utrecht Je werkt voor de projectorganisatie van een groot stedenbouwkundig project aan het maken en beheren van tekeningen en de daarbij behorende geo-informatie. Je hebt minimaal een opleiding MBO Geodesie of vergelijkbaar en enkele jaren ervaring met Microstation; kennis van Adobe is een pré. Bel voor meer informatie: Arjan de Graaf (06 50507141) Vestiging Utrecht: Vestiging Capelle a/d IJssel: Vestiging Apeldoorn: Vestiging Haarlem: Vestiging Eindhoven: info@tracedetachering.nl Telefoon: (030) 238 03 45 Telefoon: (010) 266 66 00 Telefoon: (055) 368 44 00 Telefoon: (023) 530 75 30 Telefoon: (040) 255 84 00 www.tracedetachering.nl

Geo-Info | 2007 | | pagina 47