2W- koers riclrkirvg Urk/ beleidsmedewerker geo-informatica m/v ti Verrassend, veelzijdig, voortvarend... Urk! Ben jij op zoek naar een nieuwe uitdaging, heb je een klantgerichte werkhouding en ben je flexibel. Houd je van het nemen van initiatieven en het verantwoordelijk zijn voor een goede dienstverlening? Dan ben jij degene die ons team kan versterken. Wij zijn op zoek naar een nieuwe collega voor de functie van Algemene informatie De gemeente Urk werkt hard aan een verdere verbetering van de dienstverlening binnen het Urker klantmodel. De organisatie is volop in ontwikkeling. Van medewerkers vragen wij een klantgerichte, creatieve, flexibele en enthousiaste werkhouding. De werkwijze richt zich op de dienstverlening aan de klant. Hierin heeft de beleidsmedewerker geo-informatica een belangrijke rol. Deze medewerker maakt binnen het Urker klantmodel onderdeel uit van de afdeling Ontwikkeling en Advies. De werkzaamheden worden verricht voor gemiddeld 36 uur per week. Onderlinge vervanging en samenwerking zijn sleutelbegrippen in onze organisatie. Functie-informatie De gemeente Urk werkt met rol- en competentieprofielen. De functie van beleidsmedewerker geo- informatica is ingedeeld in het rol- en competentieprofiel: beleidsmedewerker C binnen de afdeling Ontwikkeling en Advies. Je bent verantwoordelijk voor het gemeentelijk vastgoedinformatiebeleid, kwaliteit en beheer (Basiskaart, Kadaster, Grondverkopen, Ruimtelijke beheerspakketten en onder steuning bij WOZ-info). Je bent coördinator en beheerder van CAD- en GIS en ondersteunt collega's bij het gebruik daarvan. Je draagt zorg voor de implementatie van Vastgoedgerelateerde projecten, zoals DURP, BAG, Wkpb e.d. Je organiseert de landmeetkundige werkzaamheden, door het voor bereiden en coördineren van inmeten en uitzetten, het bijhouden van de GBK en DKK, grond aan- en verkooptekeningen. Je zorgt voor de koppeling van de administratieve en beheersystemen aan de kaart. Je vervult bij een aantal projecten een trekkersrol. Je bent budgethouder bij genoemde activi teiten en functioneel applicatiebeheerder. Je onderhoudt functionele contacten met Kadaster en voert Provinciaal overleg. In voorkomende gevallen verricht je overige relevante werkzaamheden binnen het vakgebied van de afdeling. Functie-eisen Om deze werkzaamheden optimaal te vervullen ben je in ieder geval in het bezit van een relevant hbo-diploma aangevuld met ervaring op het vakgebied. Je hebt kennis van en vaardigheid met geo grafische informatiesystemen en AutodeskMap en hebt affiniteit met beheersystemen. Ervaring met een viewer of GIS is gewenst. Bekendheid met producten van GISkit en bekendheid met Wkpb en BAG strekt tot aanbeveling. Je hebt inzicht in politiek-bestuurlijke verhoudingen. Je communiceert standpunten zowel schriftelijk als mondeling helder. Een klantgerichte werkhouding is voor jou van zelfsprekend. Je bent stressbestendig en hebt een flexibele werkhouding. Arbeidsvoorwaarden Afhankelijk van leeftijd, ervaring en opleiding worden salarisafspraken gemaakt. De functie van beleids medewerker geo-informatie is ingedeeld in functieschaal 9 (maximaal 3.273,- bruto per maand, salarispeil 1 februari 2007.) De gemeente Urk beschikt daarnaast over een aantrekkelijk pakket secundaire arbeidsvoorwaarden. informatie De heer Gerard van der Woude, manager afdeling Ontwikkeling en Advies, wil tijdens kantooruren graag inlichtingen over deze functie verstrekken, telefoon (0527) 68 99 31 Sollicitatie Jij voelt je aangesproken door deze boeiende functie? In dat geval kun je tot uiterlijk 10 dagen na het verschijnen van dit blad je gemotiveerde sollicitatiebrief met levensloop toesturen aan: het College van Burgemeester en Wethouders van Urk, Postbus 77, 8320 AB URK, onder vermelding van "KABINET" in de linkerbovenhoek van de enveloppe. Postadres Postbus 77 8320 AB Urk Tel. 0527-689868 Fax 0527-689898 Email sollicitatie@urk.nl Urk wordt wel de parel van Flevoland genoemd... En terecht! Het voormalige eiland Urk met zijn meer dan 1000-jarige geschiedenis, heeft een prachtige dorps kern waar het heerlijk wan delen is. Urk is bekend geworden als vissersplaats. Ondanks de afsluiting van de oude Zuiderzee door middel van de Afsluitdijk is in het hart van Nederland een bloeiende vissers gemeen schap ontstaan. Aan de haven heerst altijd bedrijvigheid en het is dan ook heerlijk toeven op één van de vele terrasjes aan de haven. Website www.urk.nl GEO-INFO 2007-2

Geo-Info | 2007 | | pagina 43