Sales Engineer Medewerker Customer Support - when it has to be right Geosystems LEICA GEOSYSTEMS B.V. is het verkoopkantoor in Nederland van de internationale organisatie Leica Geosystems. waarvan het hoofd kantoor gevestigd is in Zwitserland. Vanuit ons kantoor in Wateringen zijn 20 medewerkers werkzaam. Het productgamma bestaat uit landmeetkundige producten zoals: Total Stations, GPS, lasers en waterpasinstrumenten. Daarnaast verkopen wij onder andere totaaloplossingen voor kaartvervaardiging, deformatiemetingen, industriële metingen, GPS netwerken en machinebesturing. De functie: zelfstandig onderhouden en ontwikkelen van commerciële relaties met overheden en ingenieursbureaus; verzorgen van presentaties en proefplaatsingen; binnen de probleemstelling van de klanten oplossingen aandragen en advies geven; uitbrengen van offertes; projectbegeleiding. Wij verwachten: opleiding op minimaal MBO niveau; gemotiveerd en gericht op het behalen van goede resultaten. goede beheersing van de Nederlandse en Engelse taal in woord en geschrift; ■i goede communicatieve eigenschappen: commercieel - en klantgericht kunnen denken; stressbestendig; affiniteit met onze producten is een pré. De functie: je bent de schakel tussen de hoofdvestiging in Zwitserland en de Nederlandse selling unit; het geven van trainingen van al onze producten aan relaties en dealers; je ondersteunt de vertegenwoordigers bij het geven van demo's; het geven van eerstelijns (telefonisch/e-mail) support naar onze klanten, vertegenwoordigers en dealers. De producten: Total Stations en GPS apparatuur, met name Systeeml200; Software producten: LisCAD, GeoMoS, LGO Spider. Het team: met twee collega's zorg je ervoor dat de aftersales naar al onze relaties wordt verzorgd. Wij verwachten. m opleiding Landmeten of Civiele Techniek op HBO niveau; goede beheersing van de Nederlandse en Engelse taal in woord en geschrift; stressbestendig; affiniteit met het landmeten; zelfstandig en probleemoplossend kunnen werken; commercieel - en klantgericht kunnen denken; i1 affiniteit met computersystemen is een pré. Wat wij je bieden: werken met de nieuwste technologie van een wereldmarkt leider in een dynamische omgeving; een goed salaris en prima secundaire arbeidsvoorwaarden; een goed samenwerkend team van collega's die collegialiteit en betrokkenheid hoog in het vaandel hebben staan; een gedegen inwerkperiode en persoonlijk trainingsprogramma. Ben je klaar voor deze uitdaging? Indien je geïnteresseerd bent in deze vacature, verzoeken we je om jouw sollicitatie en curriculum vitae te richten aan; Leica Geosystems B.V., t.a.v. Matilde Rruijn-Sikiosi, Human Resources, Turfschipper 39, 2292 JC WATERINGEN E-mail: matilde.siklosi@leica-geosystems.com. www.leica-geosystems.com Voor eventuele nadere informatie met betrekking tot deze functies kun je telefonisch contact opnemen met André Wevers, onder telefoonnummer: 06 - 51 27 99 18.

Geo-Info | 2007 | | pagina 14