oranjewoud Oranjewoud; pionte en excelleren in je eigen vakgebied GlS-specialist/adviseur Senior specialist Geodesie Projectmanager Geo-informatie Werken bij Oranjewoud Reageer nu www.oranjewoud.nl Het vastleggen van de waarde van een object, het opsporen van ondergrondse objecten of het plannen van infrastructurele bouwwerken: intensief gebruik van de ruimte is alleen mogelijk als er een goede registratie plaatsvindt van alle relevante objecten. Of het nu gaat om de inrichting van een GiS-systeem, het beheren en beschikbaar stellen van die informatie: Oranjewoud ondersteunt en realiseert. Nieuwe projecten dienen zich aan en we hebben ambitie om te groeien. Daarom zijn wij op zoek naar nieuwe collega's. Ondernemende professionals die begrijpen met welke vraagstukken onze klanten worden geconfronteerd en die in staat zijn alternatieve oplossingen te bedenken. (vac.code 07-RM-23) Binnen het GIS-kenniscentrurn van Oranjewoud ben jij een belangrijke schakel op het gebied van geografische informatiesystemen. Vanuit je expertise ondersteun je andere afdelingen binnen Oranjewoud. Je zorgt zelfstandig voor je eigen orderportefeuille en denkt mee over toekomstige toepassingen. Je geeft met jouw kennis en ervaring onze GIS-grocp meer 'body'. (vac.code 07-RM24) Als specialist Geodesie ben jij verantwoordelijk voor het zelfstandig verrichten, begeleiden en coördineren van complexe landmeetkundige berekeningen. ]e fungeert als kennisvraagbaak voor collega's. Op basis van je brede inhoudelijke kennis lever je niet alleen een stevige bijdrage aan onze dienstverlening, maar ook aan onze strategievorming en innoverend vermogen. (vac.code 07-RM-26) Als projectmanager draag je de eindverantwoordelijkheid voor de verwerving en uitvoering van onze advies- en ingenieursdiensten die gericht zijn op (geo)informatievoorzieningen. Je legt en onderhoudt contacten met opdracht gevers, zoals gemeentelijke overheden en private marktpartijen. De complexe vraagstukken die een klant voorlegt, herleidt jij tot een uitvoerbare doelstelling. Bij Oranjewoud staat je een inspirerend werkklimaat te wachten waarin jouw ervaring en vaardigheden volledig tot hun recht komen. Meer informatie over Oranjewoud of over bovenstaande functies? Kijk op www-oranjewoud.nl/carriere en zoek op vacaturenaam of vacaturecode. Sta je open voor een belangrijke wending in je carrière en kies je voor een unieke combinatie van verantwoordelijkheid en vrijheid? Stuur een e-mail waarin jij je belangstelling motiveert, voorzien van curriculum vitae en de vacaturecode, binnen veertien dagen naar jobcenter@oranjewoud.nl Een brief sturen kan natuurlijk ook. Stuur deze, voorzien van vacaturecode op brief en envelop, naar: Ingenieursbureau Oranjewoud B.V. Job Center Postbus 24 8440 AA Heerenvecn Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Heerenveen Assen Deventer Aimere Capelie a/d IJssel Goes Oosterhout Geleen GEO-INFO 2007-3

Geo-Info | 2007 | | pagina 41