Niet bang voor een beetje verantwoordelijkheid? Werk je bij het Rijk, dan werk je aan Nederland. Het Rijk is de verza melnaam voor alle ministeries en tientallen diensten en onderdelen, verspreid over het hele land. Daar werken zo'n 120.000 mensen aan maatschappelijk belangrijke vraag stukken en de uitvoering van uit eenlopende projecten. Van oude renzorg en kinderopvang tot asielzoekers. Van voedselveiligheid en Europese regelgeving tot belastinghervormingen. Zaken die ons allemaal raken. Dat maakt het werken bij het Rijk zo bijzonder. Denk je verder en wil je verder? Kijk dan snel of er hiernaast iets voor je bij staat. Of ga naar www.werkenbijhetrijk.nl voor meer informatie en alle andere banen met inhoud. uvww.werkenbijhetrijk.nl Medewerker vastgoedinformatie Dienst Vastgoed Defensie, directie Zuid, Tilburg Opleiding: Mbo (bij voorkeur landmeetkunde). Erva ring. Kennis van CAD en GIS, en van databases. Salarisindicatie: Brutomaandsalaris maximaal 2.840,- bij een 38-urige werkweek. Wij zijn het vastgoed- en ingenieursbureau van Defensie, en opereren als een zelfstandig en resul taatverantwoordelijk bedrijf. Je bent verantwoorde lijk voor het beheren en distribueren van de basis gegevens van alle in beheer zijnde boven- en ondergrondse topografie. Tot je taken behoort ook het begeleiden van uit te besteden vastgoedregistra- tieprojecten en het geven van adviezen. Info: www.werkenbijhetrijk.nl/DEF07179-GF Medewerker vastgoedinformatie Dienst Vastgoed Defensie, directie Zuid, Tilburg Opleiding: Mbo (landmeet- of bouwkunde). Ervaring. Kennis van CAD- systemen en databases. Salarisindicatie: Brutomaandsalaris maximaal 2.568,- bij een 38-urige werkweek. Je houdt je vooral bezig met het verwerken van mutaties in onze geautomatiseerde systemen. Ook teken en muteer je ontruimingsplattegronden. Je levert gegevens uit onze systemen aan collega-medewerkers van onze dienst en aan andere in- en externe gebruikers. Info: www.werkenbijhetrijk.nl/DEF07195-GF Werken bij hetjgflfa Als je verder denkt GEO-INFO 2007-6

Geo-Info | 2007 | | pagina 20