Virtueel Apeldoorn Virtual Apeldoorn Virtueel Apeldoorn toont de gemeente Apeldoorn van nu én in de toekomst in een driedimensionaal aan zicht en laat gebruikers in een ballon over de stad vliegen. Afgebeeld is de kanaalzone, een gebied dat momenteel in herontwikkeling is, en waarvan men in een vogelvlucht kan zien hoe het gebied er over twintig jaar uit gaat zien. Bin nenkort worden de plannen voor een ander nieuwbouwpro ject toegevoegd. Het is mogelijk om virtueel af te dalen naar de grond en door zeer gedetailleerd uitgewerkte ontwerpen te lopen. Virtueel Apeldoorn is bedoeld om inwoners van de gemeente de mogelijkheid te geven een gebied in ontwikke ling digitaal en driedimensionaal te bekijken. De plannen komen zo tot leven en brengen de gemeente dichter bij de burger wat aansluit op de groeiende behoefte aan inspraak en communicatie tussen burger en overheid. Virtual Apeldoorn shows the municipality of Apeldoorn in 3D as it is now and will be in the future. The model shows the future outlook of the Canal Zone, an area for re development. Shortly, plans for another development pro ject will be added to the model. It facilitates to descend to ground level and explore the highly detailed designs. Vir tual Apeldoorn provides the inhabitants the opportunity to view an area in development digitally and in 3D. Thus, the plans come alive and bridges the gap between the mu nicipality and its inhabitants, facilitating the growing need for participation and communication between government and the public. www.virtueelapeldoom.nl CEO-INFO 2007-6 Special

Geo-Info | 2007 | | pagina 18