Bosatlas Bos Atlas Neder-Rijn Lobith Keulen Worms, Rheinfelden C6. Aantal dodelijke slachtoffers Aantal getroffenen 1700000 ©Aantal dagen waarin een hoogwatergolf in het stroomgebied van de Rijn Nederland bereikt Stroomgebied van de Rijn stroomgebied van de Lippe en Ruhr stroomgebied van de Moezel, Nahe, Sieg en Lahn Hl stroomgebied van de Main H] stroomgebied van de Neckar en III I I stroomgebied van de Aare Grens van het stroomgebied van de Rijn A. HOOGWATERGOLF RIJN 1 5500000 Bron: WL Delft Hydraulics Al ruim 130 jaar is de Bosatlas van Wolters-Noordhoff At las Producties een begrip. Met deze schoolatlas zijn ve le generaties opgegroeid. De atlas heeft aan de basis gestaan van het wereldbeeld van veel Nederlanders. De afbeeldingen zijn afkomstig van de in het voorjaar van 2007 verschenen 53ste editie. De atlas bevat naast geografische overzichts kaarten een schat aan thematische kaarten die qua inhoud steeds worden aangepast aan actuele thema's als waterbe heersing, zoals de kaarten hierboven aangeven, en klimaat maar ook terroristische dreigingen. Ter ondersteuning van het onderwijs is er ook een website, www.bosatlasonline.nl, waarmee leerlingen zelf kaarten, grafieken en diagrammen kunnen maken. For over 130 years, the Bos Atlas of the Wolters-Noord hoff Atlas Productions has been an icon of school carto graphy. Many generations of Dutch pupils were taught from this school atlas. Thus, the atlas has laid the foundation of the world view of many Dutch people. The map are sourced from the 53rd edition, published in spring 2007. The atlas does not only contain geographic overview maps, but also a wealth of thematic maps, that changes with the current affairs, for example water management, climate change and terrorist threats. To support the geography curriculum, the website www.bosatlasonline.nl enables pupils to create their own maps, graphics and diagrams. www.bosatlasonline.nl CEO-INFO 2007-6 Special

Geo-Info | 2007 | | pagina 38