Medewerker Geo-Informatie m/v Acquisitie stellen wij niet op prijs De gemeentelijke organisatie van Meppel werkt met zeven nieuwe afdelingen, aangestuurd door één algemeen directeur!gemeentesecretaris. De afdeling Facilitaire Ondersteuning (36 fte) bestaat uit een enthousiaste groep mensen die met moderne en innovatieve technieken werkt aan Technisch Vastgoedbeheer, Interne Services, Informatisering Automatisering, Inkoop en Documentatie. Voor deze afdeling (cluster I&A) zoeken we een Voor 36 uur per week Je belangrijkste taak is uiteraard het organiseren van de geo-informatie zowel administratief als grafisch. Onderstaand is het takenpakket wat gedetailleerder omschreven. Wat zijn je taken? - Adviseert over het gemeentelijke geo-beleid - Stelt mede een geo-informatieplan op en stelt deze regelmatig bij - Stuurt de landmeter aan en heeft regie over landmeetkundige werkzaamheden - Is verantwoordelijk voor de inrichting van de centrale viewer - Verzorgt interne en externe contacten over geo-informatie - Is verantwoordelijk voor het toekennen van huisnummers - Is verantwoordelijk voor de uitvoering WKPB - Zorgt voor integriteit en volledigheid van kadastrale gegevens - Vervaardigt tekeningen en kaartmateriaal (verkooptekeningen, themakaarten, afdrukken kadastrale kaart en GKB- Meppel etc.) - Voert controles uit op informatie binnen het GIS - Voert analyses uit m.b.v. het GIS - Heeft zitting in de commissie naamgeving - Is verantwoordelijk voor het inrichten van het centrale tekeningenbeheer - Adviseert bij kwesties over kadastrale grenzen/gegevens Wat breng je mee? - Hbo-geodesie, richting geo-informatica, of vergelijkbaar niveau - Kennis van Microstation V8, Geocad 6.0 - Ervaring met digitale kaarten en technieken en kadastrale gegevens - Flexibele werkhouding, resultaatgericht, met oog voor de klant. Zorgvuldig en met een zekere overtuigingskracht - Duidelijke interesse in het vakgebied en de nieuwe ontwikkelingen Salaris Afhankelijk van je opleiding en ervaring bedraagt het salaris minimaal 1.990,— en maximaal 3.273,-- bruto per maand bij een volledig dienstverband (36 uur). Bij gebleken geschiktheid is doorgroei mogelijk naar 3.639,-. Informatie Voor meer informatie over deze functie kun je contact opnemen met Harrie Veldman, teamleider Informatisering Automatisering, tel. (0522) 85 05 36. Meer informatie over de gemeente Meppel vind je op www.meppel.nl. Reageren? Stuur je brief voor 10 augustus a.s. aan het College van Burgemeester en Wethouders, Postbus 501, 7940 AM Meppel, vermeld op de envelop: 07-021. Digitaal reageren kan natuurlijk ook: vacatures@meppel.nl. Meppel De gemeente met ruim 30.000 inwoners mid den in de natuur tussen de Overijsselse meren en Drentse bossen. Centrum van een bedrij vige regio met veelvormige werkgelegenheid. Op een knooppunt van spoorwegen aan A28 en A32. In minder dan een uur: Randstad, Noord- en Oost-Nederland én West-Duitsland. Prettig en gevarieerd wonen met alle soorten onderwijs en gezondheids zorg in de buurt. Een historische binnenstad vol cultuur. Met verrassende pleinen vol vertier. Bijzondere winkeltjes, smaak vol uitgaaniedereen is hier welkom! GEO-INFO 2007-7/8

Geo-Info | 2007 | | pagina 4