W WiïïÊÊ Omdat we het niet alleen willen en kunnen doen. Samen optrekken met inwoners, andere overheden. Kempengemeenten. Dat is ons motto. Omdat we niet stil kunnen staan. Omdat we vooruit willen. Dingen anders willen doen. Beter, waar het nog beter kan. Maak je een nieuwe start in onze groene gemeente? Dan kies je voor openheid, korte communicatie lijnen en een sfeer waarin samen ontwikkelen wordt gestimuleerd. Organisatie Standplaats Reusel - De Mierden 329 Wij zoeken een: De Kempengemeenten (Bergeijk, Bladel, Cranendonck, Eersel, Oirschot en Reusel-De Mierden) werken onder andere samen op het gebied van vastgoedinformatievoorziening. Doel is een optimaal geïntegreerd vastgoedinformatie systeem. Hiermee kunnen de gemeenten beter inspelen op de veranderende dienstverlening. Door samenwerking wordt de continuïteit, de efficiëncy en de kwaliteit sterk verbeterd. Samenwerking biedt ook voor de medewerkers meer moge lijkheden op ontwikkeling, kennisverbreding en informatie uitwisseling. LM-groep Onze landmeetkundige groep (LM-groep) is ondergebracht bij de beheerorganisatie van de vastgoedsamenwerking. Wij hebben de zorg voor de digitale kaart, doen veel landmeetkundig werk in verband met ruimtelijke ontwikkelingen en hebben in het kader van grenzen en rooilijnen een controlerende taak. Met name voor het beheer van de basiskaart willen wij ons team versterken met een landmeetkundig medewerker. Wat houdt de functie in je voert landmeetkundige taken uit in verband met het beheer van de basiskaart en andere (basis)registraties, waaronder: Uitwerken van landmeetkundige metingen mbv diverse softwarepakketten; Verzorgen van mutatieleveringen aan de stichting Norm- GBKN-zuid; Leveren van bestanden aan de viewerbeheerder; Verrichten van topografische metingen; Optimaliseren van bestaande bestanden; Beheer van afgeleide kaartproducten; je bent specialist in het gebruik van het landmeetkundige ver werkingspakket en bent hierin een vraagbaak voor je collega's. Overige werkzaamheden, zoals Landmeetkundige taken in het kader van projecten: Maken van grondtransactietekeningen; Voorbereiden van uitzetting van civiele-, bouwkundige werken en grenzen; Uitzetting in het terrein; Overige op de afdeling voorkomende werkzaamheden. Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Wat verwachten wij van jou Je beschikt over MBO denk- en werkniveau in een landmeet kundige/civieltechnische richting, je hebt een open houding, werkt graag samen en bent klantgericht, resultaatgericht, flexibel en accuraat, je bent bekend met moderne landmeetkundige meet- en verwerkingstechnieken. Het doorontwikkelen van kennis en vaardigheden vind je vanzelfsprekend. Wat bieden we je Een zich sterk ontwikkelende werkomgeving waar landmeten in een breder perspectief is geplaatst binnen de vastgoedinformatie voorziening. Mogelijkheden om je zelf te ontwikkelen. Moderne arbeidsvoorwaarden. Een prettige collegiale werksfeer. De functie is ingeschaald in functieschaal 7 (maximaal 2558,- bruto per maand. Bij het nog niet voldoen aan alle functie-eisen, vindt inschaling in de aanloopschaal 6 plaats). Formele werkgever wordt de gemeente Reusel-De Mierden. je standplaats wordt in begin 2008 Bergeijk. Tot die tijd is de Landmeetkundige afdeling nog gevestigd in Reusel en is dat ook voor jou de tijdelijke werklocatie. De samenwerking tussen de Kempengemeenten is sterk in ontwikkeling. In het kader hiervan is het voornemen om de "LM-groep" onder te brengen in de samenwerking vastgoedinformatievoorziening in het gemeente huis in Bergeijk. Dit staat begin 2008 feitelijk te gebeuren. Enthousiast? Nadere informatie over de functie kun je inwinnen bij Tom van Sambeek, afdelingshoofd LM, tel 0497-643535. Zie je in deze functie een uitdaging, schrijf vóór 1 oktober 2007 een gemoti veerde sollicitatiebrief aan het college van burgemeester en wet houders, t.a.v. de afdeling PIOF, Postbus 11, 5540 AA Reusel en vermeld op de enveloppe "vacature medew. LM" of mail je brief naar pdierckx@reuseldemierden.nl. Meer weten/reageren? Kijk voor meer informatie op www.reuseldemierden.nl Gemeente GEO-INFO 2007-9

Geo-Info | 2007 | | pagina 19