G4N Hoofdredacteur Geo-lnfo versturen. Ook de website van alle in zendingen (die gevonden kan worden onder www.icaci.org/ >children's map contest>exhibition foto's of the 2007) is door hem opgebouwd. De interna tionale jury voor de kindertekeningen stond onder leiding van Jesus Reyes uit Hongarije. De website voor de ICA en speciaal het deel dat de nodige informatie gaf voor de General Assembly was door Nico- line McCarthy vormgegeven en bijge houden. Onvrede over het programma werd ge voed door het feit dat veel informatie te laat ter beschikking kwam en ge brekkig werd gecommuniceerd, 's Och tends verdrongen de deelnemers zich om het ene mededelingenbord waarop bekend werd gemaakt welke sessies die dag wanneer, waar en met welke bezetting plaats zouden vinden: van het gedrukte programma was niet veel Fig. 6. Een van de prijswinnaars van de Barbara Petchenik teken wedstrijd onder het motto Many nations, one World: Alexandra Gavin (11 jaar), van de St. Hughs Primary School in Timperley, Cheshire (Groot-Brittannië). te maken, ook omdat veel potentiële deelnemers het door problemen met het reisbureau Intourist af hadden laten weten waardoor veel sessies aangepast waren. De registratie was nogal bewerkelijk omdat het reisbureau pas vouchers voor het visum opstuurde wanneer men het hotel betaald had, een ongebruikelijke en tijdrovende procedure. Maar: we hebben al onze collega's weer gezien en een goed idee gekregen van de indrukwekkende stand van de Russische kartografie! Het bestuur van Geo-Informatie Nederland is op zoek naar een nieuwe kundig en gedreven De huidige hoofdredacteur, Ad van der Meer, zal begin 2008 zijn functie neerleggen en nog graag in een andere rol betrokken blijven bij het blad. Wij vragen van een hoofdredacteur: passie voor Geo goede kennis van het geo-werkveld ervaring met het coördineren en aansturen van een redactie deelname aan bestuursvergaderingen, zodat de link tussen blad en vereniging sterk blijft en uiteraard goede kennis van de Nederlandse taal Het betreft een vrijwillige functie waarbij de functionaris een onkostenvergoeding ontvangt. De hoofdredacteur ontvangt één dag per week administratieve ondersteuning. Geo-lnfo wordt samengesteld door een enthousiaste redactie van actieve leden. Geo-lnfo zal door de samenwerking tussen hoofdredacteur, redactie en bestuur een vernieuwingslag ondergaan. Uw reactie is voor 15 november 2007 welkom bij Martin van Vliet, secretaris, via: m.vanvliet@geo-info.nl Voor meer informatie kunt u contact opnemen met Jan Willem van Eek, voorzitter Geo-Informatie Nederland, via email: jw.vaneck@geo-info.nl of telefoon 06 - 2044 1578. 403 Organisatie Geo-Informatie Nederland GEO-INFO 2007-10

Geo-Info | 2007 | | pagina 45