Het Kadaster in de spotlights Spreekt dit jou ook aan? Het Radaster: ruimte voor ambities Aadaster Projectleiders Gebiedsinrichting Assistent projectleiders Gebiedsinrichting www.kaclaster.nl/175 jaar Je bent de schakel tussen het Kadaster en de opdrachtgever en toont de toegevoegde waarde door deskundig en betrouwbaar de landinrichtingscommissie te ondersteunen vanuit een proactieve, dienstverlenende en procesgerichte instelling. Je onderhoudt contacten met o.a. de provincie, gemeenten, de Dienst Landelijk Gebied en waterschappen. Je stuurt de medewerkers inhoudelijk aan en begeleidt ze in hun functioneren. Bruto jaarsalaris maximaal 49.500,— op basis van 36 uur per week. Profiel: Hbo-niveau door een gerichte opleiding of ervaring bij voorkeur in de geodesie, natuur- en milieumanagement of agrarische hogeschool. Je voert werkzaamheden uit onder verantwoordelijkheid van een projectleider waarbij het gaat om verschillende deelprojecten, zoals de bezwarenbehandeling. Daarnaast behoort gespreksvoering met belanghebbenden tot je takenpakket. Voor deze contacten bezit je zien inlevingsvermogen in combinatie met een zakelijke instelling. Je beschikt over een proactieve instelling wat resulteert in deskundig en betrouwbaar werk. Brutojaarsalaris maximaal 45.100,— op basis van 36 uur per week. Profiel: Hbo-niveau door een gerichte opleiding of ervaring bij voorkeur in de geodesie, natuur- en milieumanagement of agrarische hogeschool. Interesse in een van deze functies? Neem voor meer informaitie contact op met 088 - 183 30 04. Voor meer inhoudelijke informatie kun je contact opnemen met Willem Jan Wakker 06-52 48 16 06 en Jos Muris 06-52 47 23 65. Een assessment kan deel uitmaken van deze sollicitatieprocedure. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie stellen wij niet op prijs. Voor meer informatie en solliciteren: WWW.werkenbijhetkadaster.nl Het Kadaster bestaat 175 jaar. Zo lang verwerkt het Kadaster al gegevens over vastgoed in Nederland en houdt deze nauwkeurig bij in de openbare en de kadastrale registratie. Het Kadaster is daarmee dé bron voor vastgoedinformatie in Nederland. Het is een zelfstandig bestuursorgaan (ZBO), heeft geen winstoogmerk en bevordert het maatschappelijk verkeer in vastgoed, inclusief schepen en luchtvaar tuigen. Jaarlijks verstrekt het 21 miljoen keer informatie aan het notariaat, gemeenten, bedrijven, particulieren en andere belanghebbenden. Daarnaast houdt het Kadaster het Rijksdriehoeksstelsel in stand en speelt het een essentiële rol in het landinrichtingsproces. Ook de Topografische Dienst maakt deel uit van het Kadaster. In de nabije toekomst breidt het zijn taken weer uit en wordt ter voorkoming van graafschade ook informatie verstrekt over kabels en leidingen. Het Kadaster is daarnaast een mo derne werkgever die medewerkers alle ruimte geeft om zich te ontwikkelen en ambities waar te maken. Verrassend zo'n virtuele rondreis door 175 jaar Kadaster GEO-INFO 2007-11

Geo-Info | 2007 | | pagina 12