nn l@J Regge en Dinkel Senior medewerker/ procesmanager geo-informatie m/v WATERSCHAP De afdeling projecten geo-informatie is op zoek naar een (fulltime 37 uren per week) I De "ins en outs" van de functie Het betreft hier de rol van procesmanager van het procesteam geo-management. Samen met 16 collega's draag jij de operationele verantwoordelijkheid voor de performance van het procesteam. Kort gezegd draagt dit procesteam zorg voor het inwinnen, ordenen en analyseren van geografische informatie ten behoeve van zowel in- als externe klanten. Als procesmanager stel je samen met de procesmedewerkers jaarlijks een procesplan op, op basis waarvan je het proces aanstuurt, de voortgang rapporteert, evalueert en verbeteringen in de procesgang realiseert. Gezien de rol van opdrachtnemer doe je dit in nauw overleg met de afnemers van de producten van het procesteam. Leverings betrouwbaarheid is hierbij het credo, waarbij het in de praktijk gaat om een juiste balans tussen flexibiliteit/snel heid en accuratesse/kwaliteit van de producten die vanuit jouw procesteam worden geleverd. Naast de rol van procesmanager zul je ook verantwoordelijk zijn voor een stevig stuk inhoudelijke inbreng binnen het procesteam. Gezien de snelle technologische ontwikkelingen op het terrein van de (geografische) informatievoorziening staan er voor jou als liefhebber qua innovatie dan ook stevige inhoudelijke uitdagingen op het programma voor de komende periode. Wat jij in huis hebt Je hebt een hbo+ werk- en denkniveau. Hoewel een belangrijk accent zal liggen op de rol van procesmanager, moet je voor wat betreft de inhoud van de werkzaamheden van het procesteam wel weten waar je het over hebt. Een afgeronde hbo-opleiding in de geografische/geodetische sfeer heeft dan ook de nadrukkelijke voorkeur. Je kiest bewust voor de rol van procesmanager. Organisatietalent, overtuigingskracht en de drive om zaken ook echt te realiseren zijn eigenschappen die van nature goed bij jou als persoon passen. Daarnaast ben je klantgericht en beschouw je het als een uitdaging om de zaken zo te organiseren datje met bruikbare oplossingen voor je klanten voor de dag kunt komen. Wat wij bieden Een uitdagende functie waar je met jouw kwaliteiten veel van kunt maken. De functie is gewaardeerd in schaal n. Dit betekent dat je, afhankelijk van wat je als persoon "meeneemt" aan kwaliteiten, een salaris tussen 3.015,-- en 4-153,- bruto per maand tegemoet kunt zien. Ben je geïnteresseerd in deze functie dan kun je jouw schriftelijke sollicitatie met curriculum vitae vóór 29 november 2007 sturen naar het waterschap Regge en Dinkel, t.a.v. Rob Verkerk, Kooikersweg 1,7609 PZ in Almelo onder vermelding van het vacature nummer 07/24. Indien je liever eerst meer wilt weten over de functie, kun je contact opnemen met Berry ter Horst, afdelingshoofd, telefoon (0546) 83 25 77. Screening kan onderdeel uitmaken van de selectieprocedure. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld.

Geo-Info | 2007 | | pagina 53