ii Geo party! Met Gir op stap Alle hens aan dek: Van de congrescomm ssie li jptt iim, Met een boot langs de grachten. ni:t -■ - '4 Na het grote succes van twee jaar geleden organiseren we ook dit jaar weer een bruisende Geo-party. We nodigen u uit in de Eenhoorn in de Compagnie van Verre aan de Spuistraat 267 in Amsterdam. Alle hens aan dek! Monster aan op de Eenhoorn en onderga het tuige zeemansleven van de 17e eeuw in de Sailor's Night. U stapt in een andere wereld als u aan boord komt van dit Koopvaardijschip. De Eenhoorn is een setting, tr 'i die u doet terugdenken aan I een oud koopvaardijschip tSSkJ If uit de tijd van de Verenigde Oost-Indische Compagnie. U voelt zicht teruggeworpen in de 17de eeuw, aan boord van een heus (nagebouwd) VOC schip. Zelfs de geluiden aan boord lijken echt en wanneer u weer voet aan wal zet, zult u twijfelen of de deining van het schip werkelijk was of slechts een product van uw fantasie. De avond begint met een oude zeemansgewoonte: het innemen van een hartversterkertje. Moed indrinken is een aanrader tijdens deze woeste zeetocht. Maar wees gerust, de kapitein en de bemanning zorgen voor een behouden vaart. De stoere scheepslieden vertellen verhalen over het woeste zeeleven en brengen de mooiste zeemansliederen ten gehore. Maar er zijn ook een aantal vreemde figuren aan boord. Zo schildert Bloody Mary tatoeages en vertoont de scheepsgokker zijn slimme kunstjes. In de twee kombuizen bereiden koks a la minuut de gerechten voor de gasten. Bij de hoofdbar op het Captains' Dek kunnen zelf drankjes worden getapt, maar ook uit de vaten aan de muur komen rijke sappen in de vorm van wijn en bier. Ook is er een bakkerij en een heuse palingrokerij, waar ter plaatse verse paling voor u wordt gerookt. Kortom: voor de inwendige mens wordt goed gezorgd. Later op de avond brengt een beeldschone zeemeermin de passagiers en bemanning in vervoering met haar briljante zangkunst. Er wordt gedanst en gezongen, totdat de haven in zicht is. Na een onstuimige vaart mag het schip gelost worden en is de reis voorbij. De avond duurt van 19.30 uur tot 23.30 uur (inloop vanaf 19.00 uur). De kosten bedragen 45,- per persoon. U kunt zich aanmelden via www.gincongres.nl GIN Congres Magazine Op de eerste dag van het GIN Congres op woensdag 21 november 2007 is er een actief programma voor partners van de congresdeelnemers. Dit jaar hebben we een doedag' in hartje Amsterdam georganiseerd. Vanaf de RAI vertrekken we met een boot langs de grachten met zijn mooie panden en monumenten naar de Lijnbaansgracht in de Jordaan. Daar worden we bij mozaïek studio Amphora verwelkomd met koffie/ thee en koekjes. Na de uitleg mag iedereen een schort voor, een bril op en gaan we aan de slag met een workshop mozaïeken. Wij hebben de keuze uit verschillende werkstukken die gemaakt kunnen worden. De workshop duurt ongeveer drie uur. Tussendoor gaan we wandelend naar 'Moeders' voor de lunch. Moeders is een echt Hollands restaurant, waar het net als bij moeder thuis gezellig tafelen is. Wist u dat foto's van moeders daar nog steeds welkom zijn voor aan de muur? Na de lunch werken we in het tweede deel van de workshop verder aan onze werkstukken. Na een lange dag binnen neemt een gids ons mee voor een unieke hofjes-wandeltocht door de Jordaan. Na afloop van deze bijzondere dag worden we gezamenlijk in busjes teruggebracht naar de RAI, waar iedereen zich weer bij zijn partner kan voegen. 09.00 - 09.20 uur Ontvangst/verzamelen RAI-congreshal 09.30 - 10.30 uur Boottocht RAI - Amphora Mozaïek 10.30 - 12.00 uur Mozaïek Workshop 1 12.15 - 12.30 uur Wandelen naar Restaurant'Moeders' 12.30 - 13.45 uur Lunch 14.00 - 15.30 uur Mozaïek Workshop 2 15.30 - 16.30 uur Hofjestocht in de jordaan 16.45 - 17.00 uur Transport met busjes naar de RAI Adressen Mozaïek Studio Amphora, Lijnbaansgracht 92, Amsterdam Tel. 020 4284174, http://www.mozaiek.net Restaurant Moeders, Rozengracht 251, Amsterdam Tel. 020 6267957, http://www.moeders.com

Geo-Info | 2007 | | pagina 31