Genoeg toekomst voor je? Werk je bij het Rijk, dan werk je aan Nederland. Het Rijk is de verzamelnaam voor alle ministeries en tientallen diensten en onderdelen, verspreid over het hele land. Daar werken zo'n 120.000 mensen aan maatschappelijk belangrijke vraagstukken en de uitvoering van uiteenlopende projecten. Van ouderenzorg en kinderopvang tot asielzoekers. Van voedselveiligheid en Europese regelgeving tot belastinghervormingen. Zaken die ons allemaal raken. Dat maakt het werken bij het Rijk zo bijzonder. Denk je verder en wil je verder? Kijk dan snel of er hieronder iets voor je bij staat. Of ga naar www.werkenbijhetrijk.nl voor meer informatie en alle andere banen met inhoud. 480 Productmanager geo-applicaties Rijkswaterstaat, uata-TCT-Dienst, Delft Opleiding: wo of hbo. Grondige kennis van geo-werkveld en heldere visie op geo-ICT. Salarisindicatie: brutomaandsalaris bedraagt maximaal 5.900,- bij een 36-urige werkweek. Bij Rijkswaterstaat is onze Data-ICT-Dienst belast met inwinning, beheer en verstrekking van data, en met ontwikkeling en beheer van hoogwaardige ICT. In ons applicatieteam Data houd jij je als senior productmanager bezig met de ontwikkeling en verbetering van onze producten en diensten. Jij bent verantwoordelijk voor de dienstenlevering aan de gebruikersorganisatie. Info: www.werkenbijhetrijk.nl/RWS07405-GF Functioneel ontwerper Rijkswaterstaat, Data-ICT-Dienst, Delft Opleiding: wo of hbo. Gedegen ervaring met het ontwerpen van forse informatiesystemen. Salarisindicatie: brutomaandsalaris bedraagt maximaal 4.210,- bij een 36-urige werkweek. Bij hetzelfde applicatieteam Data (zie Productmanager) ga jij je bezighouden met het analyseren van informatiebehoeftes en met het vertalen daarvan naar mogelijke ICT-oplossingen. Je werkt de functionele eisen uit in een gedegen functioneel ontwerp. Je ondersteunt het realisatieproces. In voorkomende gevallen ben je projectleider van initiatie tot implementatie Info: www.werkenbijhetrijk.nl/RWS07404-GF www.werkenbijhetrijk.n Werken bij het Als je verder denkt CEO-INFO 2007-12

Geo-Info | 2007 | | pagina 26