Landmeetkundig medewerker (M/V) voor 36 uur Gemeente Dongen De gemeentelijke organisatie streeft voortdurend naar verbetering van de manier van werken. Medewerkers dragen daaraan bij en hun initiatieven worden gewaardeerd. De gemeentelijke organisatie legt verantwoordelijkheden bij medewerkers zelf. Resultaatgericht werken wordt gestimuleerd. De gemeente Dongen investeert in een open dialoog met de samenleving. Dit betekent voortdurend werken aan klantgerichtheid met groeikansen en verantwoor delijkheden voor de medewerkers. Om deze ontwikkeling van de organisatie verder gestalte te geven is de gemeente Dongen op zoek naar een gemotiveerde medewerker voor de functie van: De functie: In deze functie draag je bij aan een goede taakvervulling van de dienst Ruimtelijk Beleid. Je zult worden belast met werkzaamheden ten behoeve van cluster Vastgoed. Als landmeetkundige ben je verantwoordelijk voor de voor bereiding, uitvoering en verwerking van detailmetingen t.b.v. de grootschalige basiskaart en hoogtemetingen. Je maakt gebruik van de pakketten dg DIALOG Topografie en Move3. Tevens zet je projecten uit en controleer je uitzet- werkzaamheden. Naar gelang de werkzaamheden voer je deze zelfstandig of in teamverband uit. Dit verwachten wij van je: Voor deze functie geldt dat je open staat voor vakinhoudelijke ontwikkelingen, die je in de werkzaamheden en in (nieuwe) werkmethoden weet te vertalen. Je levert een positieve bijdra ge aan het werkklimaat. Je werkt klant- en resultaatgericht. Je beschikt minimaal over een opleiding op MBO niveau (richting Geodesie) en hebt ruime ervaring op het vakgebied. Uiteraard beschik je over een rijbewijs B. Dit bieden wij je: Een interessante baan bij een gemeente die volop in beweging is. Afhankelijk van ervaring bedraagt het salaris voor deze functie tussen 1.733,- (aanloopschaal 7) en 2.898,- (functionele schaal 8). Meer informatie: Voor meer informatie kun je contact opnemen met de seniormedewerker van de cluster Vastgoed, Peter van der Schriek. Zijn telefoonnummer is (0162) 383 360. Sollicitatiebrieven kun je tot 6 januari 2008 richten aan: het college van burgemeester en wethouders van de gemeente Dongen, Postbus 10153, 5100 GE Dongen, onder vermel ding van "Vastgoed". Meer informatie over de vacature vindt u op www.dongen.nl onder 'Nieuws'. met andere ogen... Acquisitie wordt niet op prijs gesteld. GEO-INFO 2007-12

Geo-Info | 2007 | | pagina 53