LANDMEETKUNDIG MEDEWERKER www.woerden.nl Kortenbos Provinciehui Zuid-Holland MCH Westeinde Voorhout Centrum IGrote Kerl Malieveld vijver Binnenhof rote Markt HTM Zuidwal Centraal Station tuurt Stationsbuurt -• (station HS), atrix- artier huiden- moge blijken uit de praktische reisinformatie, persoonlijke indrukken, fraaie kleurenfoto's en een enkele advertentie die in de boekjes zijn opgenomen. Fietsen Benjaminses passie voor kaarten is in zijn jonge jaren ontstaan. De klassieke kindertekening werd bij hem al vroeg een plattegrond, waarop zijn leefwe reld in kaartvorm werd afgebeeld. Ook nu nog speelt in zijn vrije tijd de kaart een hoofdrol. Als fervent fietser heeft hij bij Carto Studio diverse fietskaar ten uitgebracht waaraan hij als auteur steeds lezenswaardigheden toevoegt. 'Onbegrensd fietsen van Amsterdam naar Rome' mogen we wel een klassie ker noemen en deze kaart heeft inmid dels vele opvolgers gekregen. Dat de uitgaven meer zijn dan kaartengidsen Fig. 7. Op www.htm.net wordt de netkaart als ingang gebruikt voor halte- en dienst regelinginformatie. Rondgang Een korte rondgang over twee etages Carto Studio laat veel grafische werkstations zien (Apple is goed vertegenwoor digd) waarop pakketten als Illustrator, Indesign, Photoshop en Flash worden gebruikt. Medewerkers hebben zich gespe cialiseerd langs de scheidslijn van papieren kaart en elek tronische uitgave. Zoals dat hoort zijn de wanden rijkelijk voorzien van voorbeeldmateriaal. Maar ook boekenkasten en kaartenladen met analoog materiaal uit de hele wereld staan ter beschikking. En mocht de twijfel over kleurge bruik of lijndikte toeslaan dan liggen ook nog vele jaargan gen 'Kartografisch Tijdschrift' voor het grijpen. Vervoerskar- tografie is een vak en als OV-gebruilcer doet het je deugd dat alle inspanningen uiteindelijk de reiziger ten goede komen. Carto Studio heeft een trend gezet. De website van Carto Studio Een virtueel bezoek aan het bedrijf begint bij www.cartostudio. nl, waar de bezoeker een goed beeld krijgt van de vele uiteenlo pende opdrachten en de gekozen grafische oplossingen. Ook hier veel voorbeelden uit het openbaar vervoer. Vooral het multimedia- gedeelte is de moeite waard. Klik bijvoorbeeld eens op 'Uw reis in beeld' voor een paar fraaie animaties en vergeet dan niet de spea ker aan te zetten. Hoge nood? Zelfs een toilet is aanwezig met een hydrografische kaart bij de spoelknop. Via de site kan ook een aan tal uitgaven besteld worden. 36 uur per week In deze functie op mbo+-niveau verzorg je landmeetkundige metingen voor bouw- en infra structurele werken en houd je de geografische basisbestanden van Woerden bij. Je onder steunt collega's met uitvoerende werkzaamheden op het gebied van geo-informatievoorziening. Informatie en sollicitatie Kijk voor meer informatie over deze functie op www.woerden.nl of neem contact op met Rien van Dijk, senior medewerker geo-informatievoorziening, tel. (0348) 42 83 55 of Marijke Spaan, coördinator geo-informatie, tel. (0348) 42 83 72. Je kunt je sollicitatie tot uiterlijk 29 februari a.s. richten aan: College van burgemeester en wethouders, Postbus 45, 3440 AA Woerden. Of per e-mail stadhuis@woerden.nl. gemeente WOERDEN Woerden is veelzijdig. Als werkgever én als gemeente. Ongeveer 370 medewerkers werken klant- en resultaatgericht. Ambitieus en collegiaal. We doen dat voor ruim 48.000 inwoners in vier kernen. Harmeien, Kamerik, Woerden en Zegveld. Landelijk en stads. Modern en historisch. Wonen, werken en recreëren. Woerden heeft van alles te bieden. Acquisitie wordt niet op prijs gesteld. GEO-INFO 2008-

Geo-Info | 2008 | | pagina 29