AGEL adviseurs Postbus 4156 4900 CD Ontwikkel datgene waar je goed in bent En doe waar je jezelf goed in voelt AGEL adviseurs is een multidisciplinair adviesbureau in de werkve ontwikkeling, bouw, omgeving en milieuonderzoek. Binnen een innovatieve en projectgestuurde omgeving wordt gewerkt aan passende advisering en engineering in vele stadia van ruimtelijke planontwikkeling en projectprocessen. Door ons succesvol concept en onze integrale en adequate aanpak van onze opdrachten groeit onze markt en zijn wij op zoek naar een aantal nieuwe enthousiaste en gemotiveerde collega 's. Binnen het werkveld geodesie worden dagelijks meet- en tekenwerkzaamheden verricht die bijdragen aan planopstelling en uitwerking van stedenbouwkundige en civiel, verkeer- en cultuurtechnische projectplannen. In dit groeiende werkveld zijn wij op zoek naar: Een Ervaren landmeter die beschikt over een MBO- of HBO-opleiding Geodesie of een vergelijkbaar opleidingsniveau met ruime werkervaring. Er wordt verwacht dat deze een goede kennis heeft van relevante automatisering en staat voor een adequate en pragmatische aanpak. De werkzaamheden zullen bestaan uit het voeren van zowel kantoor- als ook buitenwerkzaamheden voor, inmeet-, uitzet- en maatvoeringswerkzaamheden ten behoeve van civiel als ook bouwkundige werkzaamheden. Hiervoor is het een vereiste te beschikken over een ruime ervaring en affiniteit met het werken met Geodimeter of Trimble en GPS. Sociale en communicatieve vaardigheden, een practleve houding en een groot verantwoordelijkheidsgevoel zijn een pré. Een (assistent) landmeter met bij voorkeur een technische opleiding of achtergrond met affiniteit voor nauwkeurig werken en een grote interesse voor Geodesie/landmeten. De werkzaamheden zullen onder andere bestaan uit leveren van een bijdrage aan de buitenwerkzaamheden. Dit betekent, het uitvoeren van gecodeerde metingen, uitzet- en maatvoeringswerkzaamheden met Geodimeter en Trimble, maar ook het voorbereiden en uitwerken van de metingen In Autocad. Flexibiliteit is vereist en zelfstandig als ook in teamverband werken een vanzelfsprekendheid. AGEL adviseurs bied je: - Een Interessante functie In een dynamische omgeving waar met een grote mate van zelfstandigheid en verantwoordelijkheid wordt gewerkt. - Een goed en compleet pakket arbeidsvoorwaarden gebaseerd op de CAO architecten en Ingenieurs. - Mogelijkheid tot opleiding en training. Voor meer informatie voor de functies binnen het werkveld Geodesie kun je contact opnemen met Ing. A.J.M. van Dessel, bereikbaar op tel.nr. 0162 456481. Ben je geïnteresseerd in één van de vacatures, stuur ons dan een sollicitatie, voorzien van je cv, binnen twee weken na verschijning van deze advertentie. Solliciteren per e-mail kan natuurlijk ook, emailadres: tydessel@ageladvlseurs.nl Voor een uitgebreide versie van de vacatures kun je ook terecht op onze website: www.ageladvlseurs.nl Oosterhout (NB)

Geo-Info | 2008 | | pagina 23