geometius zijn op zoek naar een: Sales Engineer Service Engineer Customer Support Engineer Kom jij ons dynamische team versterken? Functie Sales Engineer (m/v, 40 uur per week) Functie Service Engineer (m/v, 40 uur per week) Functie Customer Support Engineer (m/v, 40 uur per week) Als Sales Engineer maak je deel uit van het verkoopteam Geo-ICT en benader en adviseer je zelfstandig (nieuwe) klanten. Daarnaast verzorg je demonstraties en maak je offertes. In deze technisch commerciële functie ben je verantwoordelijk voor de klanten uitjouw eigen markt gebied tot en met de after sales. De primaire doelgroep is de GIS-markt. Als Sales Engineer leg je contacten en neem je initiatieven binnen jouw eigen werkterrein. Kortom, wij bieden jou een uitdagende functie met een breed takenpakket. Jij... bent enthousiast over en hebt veel kennis van de Trimble producten (hard- en software); bent commercieel; bent pro-actief en resultaatgericht waardoor je een belangrijke bijdrage levert aan het succes van onze organisatie; hebt een dienstverlenende instelling; bent communicatief vaardig; beschikt over MB0+/ HBO werk- en denkniveau Standplaats: Almere Wie zijn wij Geometius bv is een technisch handelsbedrijf en dienstverlenende organisatie op het gebied van industriële GPS toepassingen, landmeetkundige instrumenten, handheld computers, hydro grafische meetsystemen en mobiele data-inwinning. Als Trimble dealer in Nederland zijn wij actief in de Geodesie, GIS-, Landbouw- en Hydrografische markt. Onze activiteiten bestaan uit: verkoop, verhuur, installatie, systeemintegratie, training, advies, service en reparatie. In 2007 zijn Geometius bv en Bartels Geodesie bv samen gegaan, waardoor ons huidige team bestaat uit 23 enthousiaste medewerkers. Meer informatie over Geometius en Bartels Geodesie vind je op: www.geometius.nl en www.bartelsgeodesie.nl Ons aanbod Ons motto is dat werken leuk, leerzaam en lonend dient te zijn. Geometius gaat graag een verplichting met je aan, als jij ons weet te overtuigen dat jij de geschikte persoon bent voor deze functie. We bieden je een marktconform salaris met uitstekende secundaire ar beidsvoorwaarden, waaronder een bonus- cq. winstdelingsregeling en studiemogelijkheden, Geometius is een groeiende organisatie die jou volop kansen biedt voor de toekomst. Heb jij zin om bij een klein, maar zeer dynamisch bedrijf te werken in een aangename en informele bedrijfscultuur? Wil je graag een belangrijke schakel worden in onze organisatie en deel uitmaken van een gemotiveerd team? Stuur dan een korte brief met CV naar: Geometius bv, t.a.v. Jasper Ambagtsheer, e-mail: j.ambagtsheer@geometius.nl. Als Service Engineer maak je deel uit van de serviceafdeling en repareer en onderhoud je de apparatuur. Je gaatje bezighouden met het inbedrijfstellen van nieuwe installaties en appa ratuur; nieuwe (binnenkomende) apparatuur wordt door jou gecontroleerd en getest op een goede werking. Tevens geef je technische ondersteuning aan klanten (helpdesk) en collega's. Als Service Engineer werk je zelfstandig en secuur. In deze functie ben je een belangrijke schakel tussen onze klanten en de organisatie. Jij... hebt een (elektro)technische achtergrond; kunt reparaties uitvoeren op het elektronica (ICT)-vlak; bent geïnteresseerd in de apparatuur, zowel hard- als software; hebt een dienstverlenende instelling; je denkt en handelt klantgericht; bent stressbestendig; kunt zelfstandig en secuur werken; beschikt over een MBO werk- en denkniveau. Standplaats: Alphen aan den Rijn of Duiven Als Customer Support Engineer maak je deel uit van de supportafdeling Geo-ICT. Je onder steunt klanten en collega's inhoudelijk bij technische vragen (helpdesk) en adviseert hen over de werking van de apparatuur. Jij analyseert probleemstellingen en mogelijke oplossingen. In deze functie bepaal jij voor een groot gedeelte de klanttevredenheid. Het ondersteunen van klanten op locatie, de uitvoering van projecten, het opzetten en verzorgen van instructies en trainingen behoren eveneens tot jouw werkzaamheden. Als Customer Support Engineer heb je een brede en verantwoordelijke taak binnen onze organisatie. Jij... bent hulpvaardig; bent stressbestendig; bent vindingrijk en initiatiefrijk; bent geïnteresseerd in de apparatuur, zowel hard- als software; hebt een doortastende manier van werken; kunt problemen vertalen naar oplossingen; bent handig, breed inzetbaar en collegiaal; beschikt over MB0+/HB0 werk- en denkniveau. Standplaats: Almere of Duiven

Geo-Info | 2008 | | pagina 34