TR/VCE DTP-er/medewerker Geo-informatie Manager Geodesie GIS-medewerker Ervaren landmeter Tracé is reeds ruim 10 jaar een begrip binnen de Geodesie in Nederland. Tracé heeft een vaste kern aan Geodeten en Geo-informatici in dienst en vele werkzoekenden hebben via Tracé een nieuwe werkgever gevonden. Van landmeter tot senior projectleider en van Gis-medewerker tor afdelingshoofd. Totaal heeft Tracé 350 technici van MBO, HBO en universitair niveau gedetacheerd bij vooraanstaande opdrachtgevers. Dit doen wij vanuit een doelgerichte en persoonlijke aanpak. Uniek hierbij is dat onze consultants eveneens een Geodetische vakopleiding hebben afgerond. Deze vakkennis vormt de basis van uitstekende relaties en een meer dan goed netwerk. Investeren in onze technici en het nastreven van hun carrièrewensen is daarbij vanzelfsprekend. Geo-informatie Utrecht Je werkt voor de projectorganisatie van een groot stedenbouwkundig project aan DTP-werk, het maken, opmaken en beheren van tekeningen en geo-informatie. Je hebt minimaal een opleiding MBO Geodesie of vergelijkbaar en enkele jaren ervaring met Microstation. Bel voor meer informatie: Arjan de Graaf (06 50507141). Geodesie Noord-Nederland Voor een ingenieurs/adviesbureau ben je als senior geodeet verantwoordelijk voor het managen van projecten en het ondersteunen en vervangen van de afdelingsmanager bij afwezigheid. Ervaring in een soortgelijke functie is noodzake lijk en je bent in het bezit van een HBO opleiding Geodesie of Civiele Techniek. Bel voor meer informatie: Cesar Blaauwgeers (06 43236983). Geo-informatie omgeving Utrecht Bij een grote overheidsinstelling ga je aan de slag met cartografie, het bewerken van de geodatabase en het maken van complexe analyses. Je hebt een HBO opleiding Geo-informatie of geijkwaardig, ervaring met bovengenoemde werkzaamheden en kennis van ArcGIS. Bel voor meer informatie: Arjan de Graaf (06 50507141). Geodesie Amsterdam Je voert voor een ingenieursbureau de complexe metingen uit, doet de laserscanning, bent het aanspreekpunt voor junioren en brengt samen met het afdelingshoofd de kwaliteit naar een hoger nivaeu. Bij voorkeur heb je een opleiding MBO Geodesie, meer dan tien jaar werkervaring en de vaardigheid om mensen op leiden en te coachen. Salarisindicatie: 3.000 - 3.300 bruto pm o.b.v. 40u. Bel voor meer informatie: Arjan de Graaf (06 50507141). Vestiging Utrecht: Telefoon: (030) 238 03 45 Vestiging Capelie a/d IJssel: Telefoon: (010) 266 66 00 Vestiging Apeldoorn: Telefoon: (055) 368 44 00 Vestiging Haarlem: Telefoon: (023) 530 75 30 Vestiging Eindhoven: Telefoon: (040) 255 84 00 info@tracedetachering.nl www.tracedetachering.nl

Geo-Info | 2008 | | pagina 47