1 MUG Senior projectleider m/v Wij bieden ingenieursbureau www.mug.nl MUG Ingenieursbureau b.v. is een zelfstandig en veelzijdig ingenieursbureau die haar klanten met vier afdelingen van dienst is. MUG legt zich toe op Geodesie/Geo-informatie, Infra, Milieu en Archeologie. Door bundeling van deze disciplines kan MUG Ingenieursbureau projecten van idee tot oplevering realiseren. In verband met verdere uitbreiding van onze afdeling Geo-informatie, zijn wij op zoek naar een (fulltime, 40 uur per week, standplaats Leek) Functie-informatie De afdeling Geo-informatie bestaat uit een team van twintig jonge en enthousiaste medewerkers, die werkzaam zijn in het taakgebied Geodesie en Geo-informatie. Jij vervult in het team een belangrijke adviserende en coachende rol en je motiveert de overige medewerkers. Je bent commercieel sterk en je opereert vanuitjouw netwerk binnen de overheid in de regio Noord-Nederland. Je verwerft op basis daarvan opdrachten die zich vertalen in afwisselende projecten. Je bent flexibel en resultaatgericht ingesteld waardoor je snel kunt inspelen op veranderende situaties en je realiseert de organi satie en afwikkeling van projecten volgens afspraak.Tevens vervang je het afdelingshoofd tijdens zijn afwezigheid. Wij vragen - HBO werk- en denkniveau - minimaal acht jaar werkervaring, waarvan drie jaar in een vergelijkbare functie - ruime kennis van Geodesie en Geo-informatie - een netwerker binnen de overheidsinstanties in Noord-Nederland - commercieel sterk, teambuilder, resultaatgericht, klant- en servicegericht, flexibel, motiveren van anderen Een uitdagende baan en een dynamische werkomgeving, een jong team van enthousiaste medewerkers, een organisatie die volop in beweging is en waar veel aandacht en ruimte is voor persoonlijke ontwikkeling. Wij bieden uitstekende primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Procedure Voor meer informatie kun je contact opnemen met Geert Medendorp, afdelingshoofd Geo-informatie, tel. (0594) 55 24 22 of Ruud de Wilde, hoofd P&O, tel. (0594) 55 24 84. Als deze functie je aanspreekt, nodigen wij je uit om te solliciteren. Je kunt je sollicitatiebrief met cv zenden naar MUG Ingenieursbureau b.v., ter attentie van de heer R. de Wilde, onder vermel ding van vacature senior projectleider Geo-informatie, postbus 136,9350 AC Leek óf per e-mail: rdewilde@dijkstra- groep.nl. Sluitingstermijn is 31 maart 2008. Een assessment kan tot de selectieprocedure behoren. MUG Ingenieursbureau - voortgang binnen infra, milieu, geo-informatie en archeologie Vestiging Groningen Zernikelaan 8 9351 VA LEEK Postbus 136 9350 AC LEEK T (0594) 55 24 20 F (0594) 55 24 99 E-mail info@mug.nl Internet www.mug.nl r Kijk voor meer informatie over MUG Ingenieursbureau op

Geo-Info | 2008 | | pagina 49