Customer Support Manager MAGELLAN^ Customer Support Manager Met een klein team van gedreven, professionele en enthousiaste medewerkers legt Magellan Navigation in Papendrecht zich toe op de ver koop, verhuur en de technische ondersteuning van professionele GNS5 oplossingen met name Magellan is per direct op zoek naar een: Functieomschrijving Als Customer Support Manager ben je verantwoordelijk voor het inhoudelijk ondersteunen bij technische vragen van klanten en dealers per telefoon, op kantoor in Papendrecht of op locatie in zowel Nederland als België. Je verzorgt opleidingen, Nederlands talige gebruikersdocumenten en producttrainingen en adviseert de klant over de werking van de apparatuur. Je hebt de leiding over het Magellan Proffesional 2nd level repair center te Papendrecht. Je bent verantwoordelijk voor het succesvol afleveren en inrichten van apparatuur aan de hand van klantspecifieke wensen. Functieprofiel Relevante technische MBO- of HBO- opleiding Relevante werkervaring met GPS/GNSS apparatuur Grote mate van zelfstandigheid en verantwoordelijkheid, maar ook in staat om in teamverband te kunnen werken Professionele, enthousiaste en energieke aanpak Hulpvaardig, stressbestendig en klantgericht Geïnteresseerd in Magellan apparatuur, zowel hard- als software In bezit van rijbewijs B Bij voorkeur woonachtig in het midden van het land Voor meer informatie kun je contact op nemen met de heer B. Verbeek, Sales Manager Benelux. Je sollicitatie/motivatie inclusief CV kun je sturen naar: Magellan Navigation B.V. Ketelweg 12-14, 3356 LE Papendrecht T +31 (0)78 615 79 88 E info@MagellanNavigation.nl I www.MagellanNavigation.nl Interesse? Magellan Navigation biedt je een uitdagende en verantwoordelijke functie in een dynamische werkomgeving. Een marktconform salaris en secundaire voorwaarden inclusief lease-auto. PROFESSIONAL

Geo-Info | 2008 | | pagina 17