Ruimte voor ambities z Adviseurs Product en Procesinnovatie kadaster 134 Het Kadaster Meer weten www.werkenbijhetkadaster.nl feitelijk verrassend I Al meer dan 175 jaar verwerkt het Kadaster gegevens over vastgoed in Nederland en houdt deze nauwkeurig bij in de openbare en de kada-strale registratie. Het is daarmee dé bron voor vastgoedin formatie in Nederland. Het Kadaster is een zelfstandig bestuursorgaan (zbo), heeft geen winstoogmerk en bevordert het maatschappelijk verkeer in vastgoed, inclusief schepen en luchtvaartuigen. Het Kadaster is een moderne werkgever die medewerkers alle ruimte geeft om zich te ontwikkelen en ambities waar te maken. Jaarlijks verstrekt het 21 miljoen keer informatie aan het notariaat, gemeenten, bedrijven, particulieren en andere belanghebbenden. Daarnaast houdt het Kadaster het Rijksdriehoeksstelsel in stand en speelt het een essentiële rol in het landinrichtingsproces. In de nabije toekomst breidt het zijn taken verder uit met informatie over kabels en leidingen ter voorkoming van graafschade. Voor meer informatie kun je contact opnemen met Kees de Zeeuw, manager product -en procesinnovatie Geo, (088) 183 3116 en bij Jannes Huisman, P&-0 Managementadviseur a.i. (06 301612 98). Interesse? solliciteer dan voor i mei 2008 via www.werkenbijhetkadaster.nl. functie Het Kadaster is op zoek naar twee enthousiaste adviseurs voor de sector Product- en Procesinnovatie (ppi) binnen de directie Geo. ppi richt zich op het ontwikkelen van innovatieve producten en op vernieuwing van productieprocessen. Je werkt in teamverband om marktwensen en Geo-ICT mogelijkheden samen te brengen. Veelal in samenwerking met externe partners bij bedrijven en universiteiten. Daarnaast is ppi een intern expertisecentrum, dat zijn kennis beschik baar stelt aan (inter)nationale projecten. Op basis van klantwensen, marktonderzoeken en onderzoeksresultaten stel je adviezen op voor product- en procesinnovatie en voer je businesscase studies uit. profiel Je hebt een academisch werk- en denkniveau, bij voorkeur op basis van een afgeronde academische opleiding op een relevant vakgebied (bijvoorbeeld geo-informatiekunde). Je bent inzetbaar in de volle breedte van het geo-domein en bent in staat om integraal te adviseren. Je weet wat er speelt in het geo-informatie werkveld en hebt een aantoonbaar (inter)nationaal netwerk. Je hebt concrete ervaring met het van buiten naar binnen kijken bij een organisatie. aanbod Het Kadaster biedt naast een aantrekkelijk bruto jaar-salaris van maximaal 68.376,- (inclusief 8% vakantietoeslag en een vaste 13e maand), een flexibele 36-urige werkweek, opleidingsmogelijkheden en tal van andere variabele arbeidsvoorwaarden. Tijd dus om te leven én te genieten. GEO-INFO 2008-4

Geo-Info | 2008 | | pagina 4