Samen sterk in maatwerk r jr *0T fit fit NIEUW CARTOGRAFISCH MAATWERK Samen Geo bedrijven, werkt beter dan alleen opereren. Daar zijn we bij Facto B.V. en Geo Meetdienst B.V. al enige tijd van overtuigd. Door samenvoeging van Facto B.V. en Geo Meetdienst B.V. op 1 januari 2006 is het geodetisch ingenieursbureau Facto Geo Meetdienst ontstaan met drie locaties: Deventer, Sliedrecht en Bunschoten. Een enthousiast en groeiend team van 140 professionele medewerkers werkt dagelijks aan het verzamelen en verwerken, maatvoeren en uitzetten, bewerken en presenteren van Geo-informatie. Facto Geo Meetdienst geldtals toonaangevend in Nederland en is de grootste onafhankelijke specialist in deze sector. Een typerend aspect van onze manier van werken, is de Facto B.V. locatie Deventer, Tel. 0570-503250 Facto B.V. locatie Sliedrecht, Tel. 0184-671830 Geo Meetdienst B.V. Bunschoten, Tel. 033-2984284 www.facto.info www.geomeetdienst.nl grote aandacht voor toepassing van nieuwe technieken. Begin 2008 is de nieuwe afdeling Cartografie van start gegaan. In reactie op de toenemende vraag van onze klanten naar maatwerk, presenteert Facto Geo Meetdienst de data op een hoger niveau. Onze klanten bevinden zich in het gehele land, onder andere in de utiliteits- en wegenbouwsector, bij gemeentes en provincies, bij de Rijksoverheid en het Kadaster. Voor hen en al onze andere klanten leveren wij teamwerk in maatwerk op het gebied van Geo-informatie. Wilt u weten wat wij u kunnen bieden aan professioneel maatwerk? Neem contact op en laat u informeren door onze specialisten. de extra dimensie GEO-INFO 2008-5

Geo-Info | 2008 | | pagina 22