Wageningen www.wageningen.nl City of ufo sciences vitale stad 237 gemeente Flexibelezelfstandige landmeetkundig medewerker buitendienst www.wageningen.nl Vitale Stad zoekt Vitale Mensen Voor de afdeling Wijkzaken, team Geo-lnformatie en Ontwerp is de gemeente Beverwijk op zoek naar een GIS Coördinator Geo-informatie m/v(1,0fte) Waar je gaat werken Wijkzaken is een dynamische, jonge en klantgerichte afdeling. Wij ontwerpen en beheren de buitenruimte zowel op stedelijk als op wijkniveau. Belangrijke aandachtspunten zijn verkeer en vervoer, (ondergrondse) infrastructuur, groen en bomen, wonen en Geo-lnformatie. Speerpunt in ons werk is Wijkgericht Werken. Daarin zorgen wij dat wensen van bewoners en bedrijven op een doeltreffende manier worden omgezet in aanpassen en onderhouden van de buitenruimte. We werken samen met bewoners, winkeliers, bedrijven en instellingen, omliggende gemeenten, provincie, rijk en het waterschap. R W I J K Wat je gaat doen Je beheert de grafische basisgegevens van de gemeente. Je draagt bij aan het beheer van administratieve basisgegevens. Je bent applicatiebeheerder van het Informatiehuis (NedBrowser) en Nedplan. Verder geef je beleidsmatig vorm aan de invoering van de 2e fase van het Informatiehuis en de Basisregistratie Adressen en Gebouwen. Je zorgt voor goede regelgeving in de processen. Op termijn lever je die informatie ook aan externe partijen, zoals burgers, bedrijven en projectontwikkelaars. Je levert tot slot bijdragen aan de ontwikkeling van de gemeente in jouw vakgebied, waaronder een geïntegreerd geografisch informatiesysteem. Watje meebrengt Je hebt HBO-werk- en denkniveau en minimaal 5 jaar werkervaring. Je hebt goede kennis van gegevensbeheer en Geo-lnformatie- voorziening. Wij vragen aantoonbare kennis van CAD/GIS-systemen en AutoCad. Je bent een echte dienstverlener. Je denkt vanuit je vakkennis mee met de vragen van beleidsmedewerkers en vult op een klantgerichte manier hun wensen in. Je hebt inzicht in politiek-bestuurlijke verhoudingen. Je draagt bij aan vernieuwing in je vakgebied en aan het werken van de taakgroep GEO-Informatie binnen het team. Wat wij bieden Een uitdagende functie in een stimulerende omgeving. Het salaris bedraagt maximaal 3.719,00 (schaal 10 bij een 36-urige werkweek). Onze secundaire arbeidsvoorwaarden zijn uitstekend. We besteden veel aandacht aan loopbaanbegeleiding. Verder zijn er mogelijkheden voor flexibele beloning, studie, kinder- en naschoolse opvang en ouderschapsverlof, een spaarloon- en levensloopregeling en een flexibele inrichting van de werkweek Informatie en sollicitatie Informatie over de inhoud van de functie kun je krijgen bij Henk Timmer, teamleider Geo-lnformatie en Ontwerp 0251-256 221. Je sollicitatiebrief kun je mailen naar Burgemeester en wethouders van Beverwijk t.a.v. Marjolijn Roggeveen, team P&O, e-mail: m.roggeveen@beverwijk.nl. De sluitingstermijn is 5 juli 2008. Beverwijk gaat een nieuwe toekomst tegemoet: met het programma Beverwijk Vitale Stad is begonnen aan de verjonging en revitalisering van Beverwijk. Over 10 jaar ziet de stad er heel anders uit. Er komt een nieuw stadhuis, een nieuw station, een stedelijk zorgcentrum, nieuwe woningen en winkels in het stadscentrum. Naoorlogse wijken worden vernieuwd en er wordt nadrukkelijk gewerkt aan de ver betering van de kwaliteit van het groen en de openbare ruimte. Met partners als NS, woningcorporaties, projectontwikkelaars en andere overheden vindt voortdurend afstemming plaats over de plannen. Het programma Beverwijk Vitale Stad kent een hoog ambitieniveau en vergt een grote inspanning van zowel het bestuur als de ambtelijke organisatie. Voor meer informatie: www.beverwijk.nl Indien u acquisitie pleegt naar aanleiding van deze advertentie kunt u uw aanbieding mailen naar Marjolijn Roggeveen. Wij wijzen u erop dat de inkoopvoorwaarden van de gemeente Beverwijk 2005 met betrekking tot diensten van toepassing zijn. beter wonen, beter werken, beter leven! City of Life Sciences Wageningen is op zoek naar een medewerker die op een open manier wil samenwerken en verantwoordelijkheid wil nemen voor het resultaat. Kom het cluster Loket van de afdeling Vergunningen en Grondzaken versterken als een vakspecialist met een relevante mbo-opleiding die goed kan communiceren. 36 uur per week, salarisindicatie: max. 3.027,- bruto p/m (bij fulltime) Heb je geen beschikking over internet, bel voor meer informatie de servicedesk P&O, Sandra Tiebosch telefoon (0317) 492 606. Inzendtermijn sluit op 29 juni 2008. Geen acquisitie naar aanleiding van deze advertentie ■M GEO-INFO 2008-6

Geo-Info | 2008 | | pagina 15