l5 Oosterhout 238 Beleidsadviseur informatievoorziening (Geo-IT) Voor deze vacature wordt gelijktijdig in- en extern geworven. l|||g|t Interne kandidaten hebben voorrang in de procedure. gemeente Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. ZOfit De gemeente Oosterhout heeft in 2007 een Shared Service Centre ICT onder de naam Equalit opgericht. Bij Equalit werken op dit moment 30 mensen. De gemeenten Oosterhout, Oisterwijk, Hilvarenbeek en Baarle- Nassau hebben hun ICT reeds bij Equalit onder gebracht. Op dit moment worden er 1000 werkplek ken ondersteund. Voor 2009 hebben enkele gemeenten aangegeven mogelijk te willen gaan samenwer ken binnen Equalit, goed voor enkele honderden aansluitingen. Wij hebben de ambitie om voor de deelnemende gemeenten het kenniscentrum binnen het brede vakgebied ICT te zijn. Geo-IT en de hiermee samenhan gende basisregistraties horen daar zeker bij. Alle diensten worden vanaf één locatie verzorgd. Advisering aan de gemeenten doen we met de professionaliteit van een consultant. m/v 36 uur (1,0 fte.) Het werk: Vanuit Equalit ontwikkel je voor de samenwerkende gemeenten beleid op het terrein van de (geo-) informatievoorziening. Binnen het aan dachtsveld Geo-IT (vastgoedinformatievoorziening) worden producten aan onze klanten aangeboden die zich kenmerken door een centraal beheer. Je kunt daarbij denken aan het gemeenschappelijk beheer van basiskaarten, basisregistraties en een gis-viewer. Je borgt en verbetert de kwaliteit van deze producten en diensten. Je profiel: Je beschikt over een afgeronde opleiding op HBO- of academisch niveau op het gebied van geodesie of informatica, aangevuld met kennis van het andere vakgebied. Je hebt een aantal jaren ervaring in een soortgelijke functie. Je bent zelfstandig en communicatief vaardig en beschikt over adviesvaardigheden en overtuigingskracht. Tot slot heb je kennis van de gemeentelijke organisatie, organisatiesturing en -ontwikkeling. Ons aanbod: Een boeiende functie in een betrokken werkomgeving met een bruto maandsalaris van minimaal 2.444,- (aanloopschaal 10) en maximaal 4.284,- (functieschaal 11bij een 36-urige werkweek. Tevens bieden wij goede secundaire arbeidsvoorwaarden, waaronder studiefaciliteiten, doorlopend fietsproject, verlofregelingen, (ver)kopen van verlofuren en flexibele werktijden. Bij deze functie is een lease auto bespreekbaar. Solliciteren: Is deze functie jou op het lijf geschreven? Stuur dan - onder vermelding van vacaturenummer 0837 - voor 30 juni 2008 een brief met motivatie en cv aan burgemeester en wethouders van Oosterhout, t.a.v. de afdeling Service en Ondersteuning, Janneke Gaakeer (P&O-adviseur), Postbus 10150, 4900 GB Oosterhout of solliciteer via www.Flex6.nl. Bel voor meer informatie Willem Zwijgers, hoofd ICT van Equalit, telefoon nummer (0162) 489 344 Voor de afdeling Regionale Servicediensten i.o., eenheid Equalit, zijn wij op zoek naar een GEO-INFO 2008-6

Geo-Info | 2008 | | pagina 16