Z Werken met bits en bytes die van invloed zijn? Werk je bij het Rijk, dan werk je aan Nederland. Het Rijk is de verzamelnaam voor alle ministeries en tientallen diensten, verspreid over het hele land. Zo'n 120.000 mensen werken er aan maatschappelijk belangrijke vraagstukken en de uitvoering van uiteenlopende projecten. Van ouderenzorg en kinderopvang tot asielzoekers. Van voedselveiligheid en Europese regelgeving tot belastinghervormingen. Zaken die ons allemaal raken. Dat maakt het werken bij het Rijk zo bijzonder. Denk je verder en wil je verder? Kijk dan snel hier of ga naar www.werkenbijhetrijk.nl voor alle andere banen met inhoud. Zowel mannen als vrouwen kunnen solliciteren, tenzij anders vermeld. 264 Adviseur geo-informatiediensten Rijkswaterstaat Data-ICT-Dienst, Servicemanagement Dienstverlening, Noord-Holland of Noord-Brabant en eigen woonplaats Opleiding: hbo, adviseurs- en vakopleidingen, relevante werkervaring en kennis van onze diensten. Salarisindicatie: brutomaandsalaris bedraagt maximaal 3.776,- bij een 36-urige werkweek. We onderhouden de operationele klantencontacten en adviseren over data-appli caties en hydro-instrumentatie. We produceren geografische gegevensbestanden en verlenen diensten voor geo-informatievoorziening. Je adviseert onze klanten hierover en biedt hen hiervoor veelal standaarddiensten aan. Je werkt veelvuldig bij hen en informeert onze Data-ICT-Dienst over hun behoeften. Info: www.werkenbijhetrijk.nl/RWS08184-GF Adviseur data-inwinning Rijkswaterstaat Data-ICT-Dienst, afdeling Servicemanagement Dienstverlening, Utrecht en eigen woonplaats Opleiding: hbo, geodetische werkervaring, kennis van onze diensten, gedreven voor de inkooprol. Salarisindicatie: brutomaandsalaris bedraagt maximaal 3.776,- bij een 36-urige werkweek. Als adviseur data-inwinning werk je deels bij onze dienst in Utrecht en veelal op locatie bij de klant. Je verzorgt de uitbesteding van inwinopdrachten aan geode tische marktpartijen en verricht de betreffende interne rekenkundige controle en acceptatie. Je stuurt collega's aan voor controle en toetsing. Ook werk je inci denteel aan de inrichting en acceptatie van nieuwe productieprocessen. Info: www.werkenbijhetrijk.nl/RWS08185-GF www.werkenbijhetrijk.n Werken bij hetVlflA Als je verder denkt GEO-INFO 2008-6

Geo-Info | 2008 | | pagina 42