Kan jij je aan ons nieten? cto nHht he- Ét Facto B.V. en Geo Meetdienst B.V. vormen samen een geodetisch ingenieursbureau met vestigingen op drie locaties: Deventer, Sliedrechten Bunschoten. Bij ons bedrijf werkt een enthousiast team van 140 medewerkers aan het verzamelen, bewerken en presenteren van Geo-informatie en het uitvoeren van landmeetkundige werkzaamheden. Facto Geo Meetdienst geldt als toonaangevend in Nederland en is de grootste onafhankelijke specialist in deze sector. Onze orderportefeuille spreidt zich uit over geheel Nederland en is continue groeiende. Er is veel aandacht voor de toepassing van nieuwe technieken. Begin 2008 is de nieuwe afdeling Cartografie van start gegaan. In reactie op de toenemende vraag van onze klanten naar maatwerk, presenteert Facto Geo Meetdienst de gemeten en verzamelde data op een hoger niveau. Op korte termijn willen wij onze afdeling Cartografie versterken. Wij vragen: Een enthousiaste medewerker met een relevante opleiding Minimaal 5 jaar aantoonbare werkervaring in de cartografie Kennis van en ervaring met GIS en (carto)grafische software Zelfstandige, representatieve aanpak met een klantgerichte instelling Teamplayer met verantwoordelijkheidsgevoel Wij bieden: Een uitdagende baan met interessante opdracht gevers Uitstekende arbeidsvoorwaarden Een enthousiast team in een professionele en dynamische organisatie informatie: Voor informatie over deze functie kun je contact opnemen met de heer P. Liesting. T0570-503266. Zie ook: www.facto.info en www.geomeetdienst.nl Geïnteresseerd: Stuur je schriftelijke sollicitatie, voorzien van curriculum vitae en motivatie aan: Facto B.V., t.a.v. de afdeling personeelszaken, Postbus 2017, 7420 AA Deventer E: personeelszaken@facto-geo.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Facto B.V. locatie Deventer, Tel. 0570-503250 Facto B.V. locatie Sliedrecht, Tel. 0184-671830 Geo Meetdienst B.V. Bunschoten, Tel. 033-2984284 www.facto.info www.geomeetdienst.nl de extra dimensie

Geo-Info | 2008 | | pagina 4