Wij staan voor Brabant: Kleurrijk, Ondernemend en Sociaal Provincie Noord-Brabant Innovaties ingebed in tradities. Dat is Noord-Brabant. Het is de taak van de provincie een klimaat te scheppen waarin Brabanders, bomen en bedrijven alledrie floreren. Noord-Brabant vertoont al jaren op veel gebieden een sterke groei en blijft toch een mooi, plezierig en gastvrij stukje Nederland. Ontwikkelingen moeten verrijken, niet verarmen. Dat vraagt om zicht op het grote geheel. Om een geoefend oog voor uiteen lopende belangen. Om een delicaat evenwicht tussen gevoel en verstand. Functioneel beheerder informatiesystemen landelijk gebied Voor het bureau Backoffice Landelijk Gebied is Noord-Brabant op zoek naar een enthousiaste beheerder informatiesystemen die zelfstandig adequate ondersteuning biedt aan medewerkers/gebruikers. Bovendien adviseert hij/zij het management en werkt nauw samen met mede werkers van het bureau Integrale Informatievoorziening. De beheerder richt zich op de informatiesystemen voor procesbewaking {workflow), projectregistratie, geografische vastlegging en visualisatie (GIS), financiële verantwoording en rapportage (SAP en SAP-BW). Het bureau Backoffice Landelijk Gebied is verantwoordelijk voor subsidie verlenen, programmeren en verantwoorden van prestaties en doelen in het landelijk gebied. Het bureau levert primair ondersteuning aan het programmamanagement Landelijk Gebied en heeft voor de uitvoering van haar taak contact met de betrokken beleidsinhoudelijke medewerkers en gebiedsmakelaars. De informatiesystemen dienen optimaal inzetbaar en beschikbaar te zijn voor de dienstverlening van de Backoffice. De taken en werkzaamheden van het bureau zijn nog volop in ontwikkeling, zowel intern als bij externe partners. Dit maakt het tot een uit dagende omgeving om in te werken. Als Functioneel beheerder informatiesystemen beschik je over een afgeronde hbo-opleiding Bedrijfskundige informatica of Hogeschool Larenstein en heb je ervaring met geografische informatie (GIS), procesmanagement en ondersteuning van gebruikers Bruto maandsalaris bedraagt 3.5Ó6,- (schaal 10). Hoogte is afhankelijk van ervaring. Voor inlichtingen kijk op www.brabant.nl of bel de heer Marc van de Ven (073) <581 21 33. Geïnteresseerd in één van deze vacatures? Kijk op www.brabant.nl/vacatures. Daar vind je alles over de functies en kun je ook direct solliciteren. Sluitingsdatum is 29 september. Een assessment kan deel uitmaken van de procedure. Noord-Brabant werkt actief aan vernieuwing, zonder het evenwicht tussen het economische, het ecologische en het sociaal-culturele uit het oog te verliezen. Het resultaat is een economisch bloeiende provincie, met een rijk cultureel leven en volop aandacht voor de natuur. Bijna 1450 mensen bij de Provincie zetten zich enthousiast in voor Noord-Brabant en de Brabanders. We "maken" beleid, maar tekenen ook voor de realisatie. Transparant, integer en resultaatgericht. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld.

Geo-Info | 2008 | | pagina 12