Medewerker Geo-lnformatie Ontwerp omslag We zoeken een communicatief vaardig, enthousiast en initiatiefrijk persoon die zowel in teamverband als zelfstandig kan werken. Je beschikt over een landmeetkundige of gelijkwaardige opleiding op mbo niveau en hebt ervaring of affiniteit met CAD systemen (bij voorkeur Microstation) en moderne landmeetkundige instrumenten. De functie is geschikt voor zowel starters/schoolverlaters als ervaren ménse: Service-eenheid Geo-lnformatie zoekt: 36 uur per week Je kunt online solliciteren via de site 7? \'s :7 .1 www.werkenbijdrechtsteden.nl Informatie over de functie en de procedure kun je opvragen bij J. Molenaar, wnd. SE Manager CEO, bereikbaar op telefoonnummer 078 - 6396449. Als medewerker Geo-lnformatie lever je een bijdrage aan het up-to-date houden van de vastgoedregistraties, verricht je landmeetkundige werkzaamheden binnen en buiten en vervaardig je thematische kaarten. Afhankelijk van kennis en ervaring werk je met een grote mate van zelfstandigheid. Het Servicecentrum Drechtsteden, dat op 1 april gestart is, is de verbindende kracht achter acht organisaties (gemeenten en regio) binnen de Drechtsteden. Naast het leveren van kwaliteit in dienstverlening staan plezier in het werk en de persoonlijke ontplooiing van onze medewerkers centraal. Alle functies bij onze organisatie zijn, in overleg met de leidinggevende, in deeltijd te vervullen. De service-eenheid Geo-lnformatie zorgt voor het bijhouden van vastgoedregistraties, waaronder administratieve registraties (adressenregistratie, gebouwenregistratie, gemeentelijke eigendommenregistratie) en grafische registraties (digitale grootscha- lige basiskaarten voor de bovengrondse en ondergrondse topografie). Daarnaast verzorgt het bureau een breed pakket aan landmeet kundige en tekenkundige ingenieursdiensten in binnen-en buitendienst. Het Servicecentrum Drechtsteden is geves tigd aan de Noordendijk 248 in Dordrecht. De reactietermijn is 14 dagen na verschijningsdatum bij procedure. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Het Servicecentrum Drechtsteden biedt een uitdagende functie in een dynamische netwerkorganisatie van zo'n 450 collega's. Op deskundige wijze bieden wij samen onder steunende diensten aan op verschillende middelenterreinen, zoals Financiën, Juridische zaken, Personeel, Facilitair management, Informatisering en Communicatie. We bieden werk in een startende organisatie met volop ontwikkelingskansen en ruimte voor eigen inbreng. De rechtspositie van de GR Drechtsteden is van toepassing. Het salaris is afhankelijk van opleiding en ervaring en bedraagt maximaal 2.672,-- bruto per maand bij een 36-urige werkweek, salarispeil 1 juni 2008. De functie is gewaardeerd op functieniveau 7. Daarnaast bieden wij je uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden. Uitgever Geo-lnformatie Nederland www.geo-info.nl Redactie-adres Redactie Geo-Infb Postbus 57,5750 AB Deurne Telefoon (0493) 328 628 Fax(0493)328 601 E-mail: redactie@geo-info.nl Redactie GEO-INFO Hoofdredacteur Louis Smit Adjunct-hoofdredacteur Katinka Roebert Redacteuren Adri den Boer Ronald Bokhove Winifred Broeder Jos Burgers Klaas van der Hoek Bart Huijbers Roelof Keppel Frank Kleijer Jan de Kruif Philippe de Maeyer Ad van der Meer Feijan Ormeling Eindredacteur Annemiek van Dijk Inzenden kopij Indienen en publiceren van artikelen en berichten in overleg met de redactie. Zie ook www.geo-info.nl onder 'Tijdschrift Geo-Info'. Advertentie-exploitatie Westerum Publiciteit bv Wintereik 38 - 5682 HM Best Telefoon/Fax (0499) 398 689 E-mail: wjwesterum@onsbrabantnet.nl Advertentietarieven op aanvraag. Vormgeving Peter van den Hurk CirCum Communicatie Groep Druk /verzending CirCum Communicatie Groep Deume Jan Schilder Abonnementen/inlichtingen Postbus 57,5750 AB Deume Telefoon (0493) 328 628 Fax (0493) 328 601 E-mail: administratie@geo-info.nl (adreswijzigingen uitsluitend schriftelijk of via e-mail) Een abonnement of lidmaatschap kan op elk gewenst moment in gaan en wordt voor een j aar aan gegaan. Een abonnement of lidmaatschap wordt automatisch verlengd, tenzij dit minimaal drie maanden voor de verlen gingsdatum schriftelijk of per e-mail wordt opgezegd. Abonnementsprijzen per jaar voor 2008 Leden van GIN: inbegrepen in het lidmaatschap 32,-/€ 34,-*; studenten en gepensioneerden 21,-/€ 23,-*). lage tarief van toepassing bij automatische incasso. Bedrijfsabonnees (incl. BTW): €165,- Losse nummers 8,- (incl. BTW en verzendkosten), te bestel len via het redactie-adres, 2008. Het overnemen evenals het vermenigvuldigen uit dit tijdschrift is slechts toegestaan na schriftelijke toestemming van redactie en auteur. GEO-INFO 2008-9

Geo-Info | 2008 | | pagina 50