Mooi werk maak je niet alleen! Grontmij Wij zijn op zoek naar: Landmeter iocaties: Spijkenïsse en Alkmaar Landmeetkundig operator locatie; Lelystad Accountmanager locatie: Arnhem, Assen of Lelystad Projectleider Geodesie locatie; Assen waasm beste gevers Onze afdeling Geogroep richt zich met circa 90 medewerkers op de geodesie en verleent haar diensten op een groot aantal terreinen, zoals hoogtemetingen, topografiemetingen, het inmeten van locaties, maatvoering en uitzetten en controle metingen (as-built situaties). Geodesie omvat echter meer, want we verrichten ook industriële metingen en door middel van monitoring en deformatiemetingen aan gebouwen of andere objecten leveren we een actieve bijdrage aan het beheersen van risico's bij de uitvoering van projecten. Verder behoren hydrografie (metingen van waterdiepte met sonar) en geofysica (onderzoek van de bodem met grondradar en andere non-destructieve technieken) ook tot onze activiteiten. In feite brengen we alle informatie in kaart, die van belang is bij het uitvoeren van projecten, van initiatieffase tot en met realisatie en beheer. Voor volledige functieomschrijvingen en overige functies bij Grontmij kun je kijken op: www.werkenbijgrontmij.nl. Inlichtingen Voor meer informatie met betrekking tot bovenstaande vacatures kun je contact opnemen met Marloes Janknegt, Recruiter Grontmij, T 040 265 42 77. Sollicitatie Je schriftelijke sollicitatie met curriculum vitae zien we graag tegemoet. Deze kun je richten aan: Grontmij Nederland B.V. Afdeling Personeel Organisatie, ta.v. Marloes Janknegt Postbus 1265,5602 BG Eindhoven E-mail: marloes.janknegt@grontmij.nl Grontmij, opgericht in 1915, is een multidisciplinair advies-en ingenieursbureau. Met ruim 8.000 professionals actief op het gebied van milieu, water, energie, bouw, industrie en infrastructuur. Wij willen de beste lokale dienstverlener zijn in Noordwest-Europa en meerwaarde leveren op het hele traject van ontwerp, advisering, engineering, contracting en management van multidisciplinaire projecten. Wij ontwerpen en realiseren plannen voor de toekomst door mensen en partijen in regio's bij elkaar te brengen en met elkaar te verbinden. Wij doen dat met respect voor de omgeving, voor onze klanten en voor elkaar. Grontmij heeft een notering aan de Effectenbeurs van Euronext Amsterdam. m GEO-INFO 2008-11

Geo-Info | 2008 | | pagina 13