giy Geo^ eperi ESRI Nederland - Defensie nieuw gebouw met een Pauluskerk er in en dominee Visser heeft ook een opvolger.' Sheets met oude stadskaar- ten vlogen langs; gememoreerd werd daarbij dat directeur Gemeentewer ken G.J. de Jongh (1845-1917) klaagde over het gemis aan goede plattegron den. Daar werd toen wat aan gedaan en daarom is er in 2009 een feest vanwege 125 jaar kaartbijhouding bij Gemeentewerken. Een sheet 'Van kaart naar kernregistratie Geografie' somde het achttal eigentijdse lokale geo-producten op. Daarbij behoorde de nog aan het bombardement te dan ken unieke en bijgehouden leidingen verzamelkaart, maar bijvoorbeeld ook panorama- en luchtfoto's. 'Louis, dat is toch vijf centimeter?', was en pas sant een vraag van hem aan geodeet Smit inzake een gewenste (en bereik te) precisie in de wetgeving. Die unie ke eis van de Maasstad werd weer ver klaard aan Van Eek: 'Met alle respect, Almere is anders dan Rotterdam!' Een druk ei d i ngeliverzame 1 beelcl van het Hofplein werd getoond en dit was no dig om er eventueel bomen te kunnen planten. 'De onderwereld bepaalt wat er in de bovenwereld kan gebeuren', zo wist deze wethouder stellig en het leek dubbelzinnig.... Opmerkelijk of realistisch was verder een sheet met de meervoudige term 'Stelsels van basisregistraties'. 'Zwarte scholen veranderen door dynamische wijken, want je kunt van Polen zeggen wat je wilt, maar ze zijn niet zwart', aldus de wethouder, die wel erkende dat de sociaal-economische problemen met die kleurverandering niet wijzigden. ArcGIS voor vrede en veiligheid? Standwedstrijd: vind zo snel moge lijk drie lekkende leidingen. Volop analoge GIS-boeken. Als eerste kreeg hij van Van Eek het nieuwe boek 'Denkend aan Geo' mee met dromen van tien nationale geo-promi- nenten. Aanleiding voor de uitgave was het tienjarig be staan van ESRI Nederland (de eerste vijf GIS-conferenties waren van voorganger Logisterion). Dromen Feest vanwege 15e Frits van der Schaaf van ESRI Nederland liet het publiek GIS-conferentie. 'dromen met de nieuwe slogan Geographic Thinking'. Een GEO-INFO 2008-11

Geo-Info | 2008 | | pagina 17