<5 Bereik meer met CIS! Ruimte voor ontwikkeling Provincie Utrecht zoekt klantgerichte CIS specialist agp 432 GRENSDISPUUT EUROSTAETE EuroStaete, met 3.000 vierkante meter het kleinste vas teland van Europa, ligt onder de stad Coevorden. Niet in Duitsland en niet in Nederland, doch precies tussen beide landen in, althans volgens de eigenaar. In sep tember bleek dat het gerechtshof in Leeuwarden het staatje van de heer Gerard Beukeveld niet erkende. Vol gens hem gaat een rechtbank daar echter niet over en kunnen alleen regeringen staten erkennen. Het is - met excuses aan de gemeente Coe- J vorden - op de website www.eurostaete.eu een heerlijk verhaal. Het vertelt veel over grenspalen en leest als een boek. Kern van het grensdispuut is 'omdat de grensstenen historisch on geveer 6 meter uit elkaar stonden, en volgens het tractaat tussen de Staat der Nederlanden en het Koninkrijk Hannover nog steeds moeten staan, ook al zijn deze op onwettige wijze verwijderd'. Adri den Boer provincie Utrecht (jsamen maken we Utrecht mooier uroS Duitsland £>v, A- ui Werken bij de provincie Utrecht betekent een waardevolle bijdrage leveren aan de oplossing van maatschappelijke vraagstukken. Of het nu gaat om Mobiliteit, Natuur of Cultuur, de provincie speelt slagvaardig in op ontwikkelingen in de samenleving. Dat vraagt om een organisatie waarin innovatie de continue factor is. Focus op de omgeving, interne samenwerking, integraal denken en ruimte voor experimenteren zijn daarbij onze speerpunten. Onze nieuwe organisatiestructuur, met zelfstandig opererende teams en een kleine concerndirectie, vormt de basis. Ruimte geven aan ontwikkeling van de medewerkers vormt de randvoorwaarde voor ons succes. Als specialist geef je adviezen over de toepassingsmogelijkheden vakgebied geo-informatie en haar toepassingen in de verschillende van CIS bij de uitvoering van de beleidstaken van de provincies en beleidsgebieden van de provincie. Het is van belang ruime kennis de bijbehorende werkprocessen, )e voert analyses uit, ontwikkelt te hebben van geografische informatiesystemen op HBO-niveau. concrete CIS-toepassingen, zorgt voor het beheer van geografische Heb jij een samenwerkings- en servicegerichte instelling? gegevens in de database en je presenteert deze gegevens op Dan ben jij onze specialist! kaarten en webviewers. Wij zoeken iemand die geboeid is door het Salaris max 3252,- p.m. Vacaturenummer: INF2oo8-i26e. Kijk voor meer informatie over de vacature's en online solliciteren op WWlVtpfOVItlCIB'Utif&Cht»!'!'s De provincie Utrecht hecht veel waarde aan een gezonde balans tussen werk en privé, op basis van een goed salaris, 8,3% eindejaarsuitkering en uitstekende arbeidsvoorwaarden. Graag reageren vóór 29 november a.s. De provincie Utrecht hanteert de NVP-sollicitatiecode. Een assessment maakt deel uit van de procedure. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. GEO-INFO 2008-11

Geo-Info | 2008 | | pagina 34