SENIOR LANDMETER KEMPENCEMEENTEN lm! Kortom, we gaan met onze partners enthousiast aan de slag met dit nieuwe curriculum. Tevens hopen wij op een een drachtige samenwerking bij de geo-promotie en een stevige groei van de instroom voor het geo-onderwïjs. Dat is immers een belangrijke voorwaarde bij de verdere ontwikkeling van de geo-informatie in Nederland. NAP-HERZIEN? STICKER! een deeltijd (avond) opleiding om gebouwd tot een volwaardige duale opleiding; een breed programma waarin de geo-informatievoorziening, de geo desie en de kartografie prominent aanwezig zijn. Wij gaan: in samenwerking met bedrijfsleven en onderwijs de nieuwe modules en projecten ontwikkelen; de instroomeis verruimen zodat ook HAVO leerlingen met profiel Economie Maatschappij toelaat baar zijn, zonder in de eerste jaren het wiskundeniveau geweld aan te doen; in het laatste deel van de opleiding ruimte bieden voor persoonlijke dif ferentiatie: een goed stelsel van competentiebe oordeling studieloopbaanontwik keling invoeren dat voor regulier duaal nagenoeg gelijk is. 'Tevens zullen alle opnieuw goed opge hangen peilschalen worden voorzien van een sticker, zodat duidelijk is wel ke peilschalen wel en welke niet zijn gebaseerd op de NAP-correctie.' Dat zei het voorstel voor de Verenigde Ver gadering van het hoogheemraadschap van Rijnland tot het gaan doorvoeren van de nieuwe NAP-peilraerkpublica- tie van Rijkswaterstaat van 2005 (zelf naar aanleiding van de Vijfde Nauw keurigheidswaterpassing 1996-1999). Het besluit werd genomen op 5 novem ber 2008. De uitvoering door derden na een Europese aanbesteding kent een omlooptijd van 20 maanden. Het voorstel bevatte ook een beleidsmatige kanttekening: 'De NAP-correctie is een gevolg van metingen van Rijkswater staat en het besluit van deze instantie om per j januari 2005 alle peilmerken aan te passen. Rijkswaterstaat heeft de consequenties voor andere instanties als 'matig' ingeschat, omdat het om een administratieve en daarmee een kleine wijziging ging. Voor een instan tie als Rijnland, die op de centimeter het waterniveau beheert en die com municeert in hoogtes ten opzichte van NAP, zijn de gevolgen redelijk groot.' Adri den Boer 1 groep (m/v) Reusel-De Mierden Plannen nabije toekomst: Omdat we het niet alteen willen en kunnen doen. Samen optrekken met inwoners, andere overheden. Kempengemeenten. Dat ïs ons motto. Omdat we niet stil kunnen staan. Omdat we vooruit willen. Dingen anders willen doen. Beter, waar het nog beter kan. Maak je een nieuwe start in onze groene gemeente? Dan kies je voor openheid, korte communicatie lijnen en een sfeer waarin samen ontwikkelen wordt gestimuleerd. Onze landmeetkundige groep (LM-groep) wordt ondergebracht bij de beheerorganisatie van de vastgoed- samenwerking. Dat is een samenwerkingsverband van de gemeenten Bergeijk, Bladel, Eersel en Reusel- De Mierden. De LM-groep heeft de zorg voor de digitale kaart, doen veel landmeetkundig werk In verband met ruimtelijke ontwikkelingen en hebben in het kader van grenzen en rooilijnen een controlerende taak. Schaal 8, maximaal 3027,- Functie: Ligt je hart bij een buitenfunctie in het landmeten en wil je graag bijdragen aan de geo-informatievoorziening van een aantal samenwerkende Kempische gemeenten? Opleiding en ervaring: Heb je een Landmeetkundige/civieltechnische opleiding op MBO-niveau en een aantal jaren ervaring? Meer weten/reageren? Kijk voor meer informatie op www.reuseldemierden.ni Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Gemeente CEO-INFO 2008-12

Geo-Info | 2008 | | pagina 35