Als je bewust kiest, dan kies je voor ons! Word onze nieuwe collega bij Waterschap Peel en Maasvallei GIS Adviseur (37 uur) van de tempel van Salomo. En zo zou het bouwen van deze tempel van het allerhoogste belang worden voor de steenhouwers uit de middeleeuwen. Geïnspireerd door de beelden uit Zuid-Europa heeft ook de bekende Nederlandse graficus M.C. Escher (fi guur 8 en 9) gebruik gemaakt van de onderliggende geometrische herha lingspatronen. Deze patronen zijn geometrisch interessant omdat ze zich gedragen volgens een streng wis kundig principe (figuur 10 en 11). Ze herhalen zich op elk schaalgebied en zijn daarmee fractals avant la let- tre. De Engelse wiskundige Penrose heeft hiernaar uitgebreid onderzoek gedaan (zie www.worldofescher.com/ misc/penrose.html). De basisvormen zijn terug te voeren op regelmatige parallellogrammen met hoeken van 72 en 108 graden (360 graden). En, voor de zoekers die het ge heim willen vinden: de 'gulden snede' [,5*(l+sqr5)] zit in dit type figuren een Fig. 12. Een met behulp van de computer ontworpen doolhof. paar keer goed verstopt. Daarmee ben ik dan weer bij het be gin van mijn zoektocht: de fascinatie voor metselarij en de vorm van voegwerk en de daarin goed verstopte verhoudingen. Met een beetje fantasie kun je daar langdurig naar staren. It's here: ik denk het niet! Voor degenen die graag hun tijd willen verdrijven: in figuur 12 kun je rustig een kwartiertje ronddo len. Meer achtergrondinformatie over 'tiling' is te vinden op www.mathworld.wolfram.com/topicsfriling.html Wij zoeken op korte termijn een: Ben jij de spil in ons GIS-web, die niet alleen de hui dige maar ook de toekomstige gebruikerswensen analyseert en beoordeelt, maar ook voorstellen doet en ons adviseert over nieuwe GIS producten. Jij onderzoekt nieuwe mogelijkheden, zorgt voor opti malisatie tussen systemen onderling maar draait ook je hand niet om voor je kartrekkersrol bij diverse GIS projecten waar je met opdrachtgevers en je interne klant prima afspraken maakt. Deze functie is indicatief gewaardeerd op schaal 11 (max. bruto per maand 4.391,-) op basis van een 37-urige werkweek. (Meta)Gegevensbeheerder GIS (37 uur) Ben jij de specialist die bekend is met GISapplicaties (bij voorkeur ArcGIS), en weet wat het betekent geogegevens te beheren. We vragen ervaring in het beheer en up-to-date houden van geogegevens en meta-informatie. Een relevante MBO-opleiding is een vereiste. Verder ben je klantgericht, en werk je graag samen. Deze functie is indicatief gewaardeerd op schaal 7 (max. bruto per maand 2.697,-) op basis van een 37-urige werkweek. Kijk voor meer informatie op www.wpm.nl, of neem contact op met Gineke Anninga, hoofd afdeling Middelen/ Concerncontroller, telefoonnummer 077-389 11 28. Ben je geïnteresseerd in deze functie, stuur dan een sollicitatiebrief en curriculum vitae vóór 31 januari 2009 digitaal naar sollicitaties@wpm.nl of per post naar Waterschap Peel en Maasvallei, Postbus 3390, 5902 RJ Venlo. De gesprekken staan gepland op 10 en 11 februari. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie stellen wij niet op prijs. Waterschap Peel en Maasvallei is een professionele waterpartner in Noord- en Midden-Limburg. Van Mook tot Roermond zorgen bestuur en waterschaps medewerkers voor droge voeten, voldoende water, schoon water en veilige dijken. Het waterschap is in beweging, de organisatie is jong. Er werken ruim 170 enthousiaste medewerkers. De afdeling Middelen bestaat uit twee teams: bedrijfsontwikkeling en bedrijfsuitvoering. Door uitvoerings- en ontwikkelings taken te scheiden, maken wij tijd voor professionalisering van onze diensten en staan wij garant voor een optimale bedrijfsvoering. GEO-INFO 2Qog-i

Geo-Info | 2009 | | pagina 13