wat wordt jouw moment Pro^ail non stop System Engineer Camiel Meijneken heeft een levensecht visioen over de Hanzelijn die hier in 2012 voorbij suist. Camiel zorgt, samen met zijn 3.400 ProRail-collega's, dat Nederland in beweging blijft. Dagelijks verplaatsen 1,2 miljoen reizigers en tienduizenden tonnen aan goederen zich over een van de allerdrukste spoorwegnetwerken ter wereld. Deze gigantische 24-uursoperatie vraagt steeds weer om bijzondere oplossingen. Bijvoorbeeld om de aanleg van nieuwe trajecten efficiènter te laten verlopen. Die oplossingen komen niet uit de organisatie, maar uit de hoofden van mensen zoals Camiel. Hij werkt samen met Inframanagement. Onderdeel daarvan is het Infradatacenter. Zij zorgen voor het inwinnen het bewerken en de beschikbaarheid van - veelal geografische informatie over de kwaliteit en het gebruik van de infrastructuur. Voor deze afdeling zoeken wij: Adviseur Gea-informatie Je adviseert interne klanten over het gebruik van geografische informatie. Je hebt een afge ronde hbo/vvo-opleiding aangevuld met tenmin ste drie jaar relevante werkervaring. En je hebt kennis van ontwikkelingen in de branche en ervaring met GIS en webapplicaties. Senior medewerker Geo-informatie Je voert projecten uit met betrekking tot geogra fische objectregistraties. Je coördineert, plant en beheert projecten financieel. Je hebt een hbo/ wo-opleiding, drie jaar relevante werkervaring en kennis van en ervaring met GIS, webapplicaties en CAD. Bij voorkeur ook met Orade Spatial en Prince II. ProRail vindt het noodzakelijk dat je jezelf voortdurend blijft ontwikkelen. Maar een goede balans tussen werk en privé vinden we minstens zo belangrijk. Daarom kun je bij ons flexibel werken en opleidingen volgen onder werktijd. Meer weten over de functies, de eisen en de arbeidsvoorwaarden? Kijk op werkenbijprorail.nl

Geo-Info | 2009 | | pagina 23