Partner in Projecten uit mijn gedachten verdwenen als ik halverwege mijn rit naar de kustplaats Swakopmund stop bij een klein plaatsje met de naam Solitaire. Het is niet meer dan een tankstation met twee winkels en een B&B. Ze hebben als tijdgeesten oude, verroeste auto's her en der ge plaatst, wat mooie plaatjes oplevert. Ik gooi mijn tank vol en ga een winkel binnen om wat te drinken te kopen. Als ik omdraai om weer naar mijn auto te lopen, valt mijn oog op meetappara tuur die ergens bovenop de koelkasten is geplaatst. Oude statieven en water pasbaken! Ik vervolg mijn weg naar de kust en kom nog regelmatig de witte grond- slagpunten tegen. Als ik echter na een paar dagen aan de kust te hebben ver toefd verder trek, richting het Etosha nationaal park, zie ik ze niet meer. Ben je midden in de woestijn op vakan tie, word je nog geconfronteerd met je werk! Een beetje jaloers ben ik wel. Om in zo'n prachtige omgeving te werken, dat lijkt me echt een belevenis. Ook in: milieu studies 43 GEOMATICS INT. Voor meer informatie: Mark R.Wijngaarde 1020 6415397/4535641 F. 020 4535641 M.0653304135 KPG Ltd. 3 Rymarska St.31-527, Kraków, Polen voor Ruimtelijke Geo-lnformatie O www.kpg.pl terrestrische landmeetkundige opmetingen industriële opmetingen luchtfotografie digitale fotogrammetrie (luchtkartering), o.a. GBKN update satelliet beeldverwerking foto-interpretatie remote sensing terrestrische laserscanning sub millimeter laserscanning close range fotogrammetrie/fotografie "ground penetrating radar" technologie a/d conversie, digitaliseren ontwikkeling van "taylor made" applicatie software Geografische Informatie Systemen (GIS) auccw vaivg\.uuLv,ii hcl/i/vu vixs_ viiwu-

Geo-Info | 2009 | | pagina 5