Vanwege zaken als opleiding en cul tuurvermenging werden proj ectleiders verplaatst en is dus zeker niet iedereen op deze locatie 'vanouds uit Bunscho ten' Tweemaal per jaar zien alle me dewerkers van het bedrijf elkaar: op de nieuwjaarsbijeenkomst en halver wege het jaar met een update van de Motto in Bunscho- nieuwjaarstoespraak van de directeur ten: 'Snel weer naar (en een barbecue). 'We hebben nog veel buiten!' plannen', zo zei Fred Janssen in 2001 nog niet voorzien van eigen beeldmerken. Werken ging voor! Het pand is zó nieuw, dat zelfs de ingelijste ISO- en VCA-certificaten in de kantine nog op de grond staan. De afdeling Cartografie zou graag pr-producten aan de muur hangen. Het oude pand (1991) was volgens Van der Schee gedateerd en te groot. Van de tussenwandjes tot de kantine- stoelen en de cup-a-soup toe spoort alles nu met Deventer en dat illustreert de nieuwe start. Een man of 55 ressorteert onder Bunschoten, maar daar zijn er maar een paar van binnen. 'We proberen de mensen zo min mogelijk hier te laten komen', aldus de manager, die illustreert dat resulta ten en foutoplossingen al op de pc buiten staan en werkdos siers ook onderweg of per post kunnen worden doorgege ven. De locaties zijn wel om een contactpunt dichtbij huis en de klant te hebben, alsmede om - bijvoorbeeld - kadas trale alcteposten te verwerken. Voor werk kan men echter Giel Koekoek aan de Stadsweg in Staphorst. Dick van der Schee, locatiemanager Bunschoten. overal ingepland worden, al is de lo catie het uitgangspunt. Voorbereiding en afwerking gebeurt op de locatie van de projectleider, maar meten kan dus overal. Kende de fusie eerst wat uitwis selingsproblemen, in mei is het project Uniformering Technische Systemen klaar en werkt iedereen met dezelfde standaardsoftware en met het bij Geo Meetdienst gebouwde METIS met in tussen ook Facto-functionaliteit erin. Ook overgang op dezelfde merken GPS- apparatuur en totalstations helpt bij integratie. 'Vanuit het verleden wordt hier veel aan bouwmaatvoering gedaan, maar ook aan infra en ander landmeetkun dig werk', zo zegt Van der Schee bij koffie uit een kopje met nog het histo rische vignet van Geo Meetdienst (be waren voor een vitrine!). Pal voor het raam zijn voor een nieuwe woonwijk piketten geplaatst en is een sloot uit gezet: vóór de gemeente Bunschoten en dóór Facto Geo Meetdienst natuur lijk. (Het boekje 'Vijfentwintig jaar Geo Meetdienst' uit 1991 nam een op- drachtbrief van Bunschoten op die al uit 1966 dateerde). GEO-INFO 2009-4

Geo-Info | 2009 | | pagina 10