Ligt jouw carrière nog op koers? Senior adviseur geotechniek Rijkswaterstaat Dienst Infrastructuur, afdeling Waterbouw en Milieu, Utrecht Senior surveyor hydrografie Rijkswaterstaat Zuid-Holland, Meet- en Informatiedienst, team Informatieproductie, Rotterdam Werken bij het Rijk. Als je verder denkt Werkje bij het Rijk, dan werkje aan Nederland. Het Rijk is de verzamelnaam voor alle ministeries en tientallen diensten, verspreid over het hele land. Zo'n i20.000 mensen werken er aan maatschappelijk belangrijke vraagstukken en de uitvoering van uiteenlopende projecten. Van ouderenzorg en kinderopvang tot asielzoekers. Van voedselveiligheid en Europese regelge ving tot belastinghervormingen, Zaken die ons allemaal raken. Dat maakt het werken bij het Rijk zo bijzonder. Denk je verderen wil je verder? Kijk dan hier of ga naar www.werkenbijhetrijk.nl voor alle andere banen met inhoud. Zowel mannen als vrouwen worden uitgenodigd te solliciteren, tenzij anders vermeld. Opleiding: wo. Brede kennis van geotechniek in bouw. Ruime ervaring met project organisatie. Salarisindicatie: brutomaandsalaris bedraagt maximaal 5.444,- bij een 36-urige werkweek. Wij zijn dé adviseur bij weg- en waterbouwkundige werken, zoals wegen, dijken en storm vloedkeringen. Jij adviseert bij doorgaans complexe vraagstukken over de ondergrond. Je stelt vraagspecificaties op, verzorgt de marktbenadering en je toetst adviezen over kwali teitsborging. Je bent lid van het kennisveld Geo-Engineering van Rijkswaterstaat en draagt bij aan onze innovatie. Info: www.werkenbijhetrijk.nl/RWS080673-GF Opleiding: mbo. Kennis van hydrografie of landmeter welke zich wil specialiseren in hydrografie en GIS. Rijbewijs B. Salarisindicatie: brutomaandsalaris bedraagt maximaal 3.082,- bij een 36-urige werkweek. Wij verlenen diensten inzake geografische netwerkin- formatie, gebiedskennis en calamitei tenondersteuning. Jij staat voor onze hydrografische kennis en producten, en vormt deels onze geografische informatiebasis. Je wint meetgegevens in, visualiseert deze met GlS-sys- temen en adviseert over het gebruik. Je werkt aan elektronische kaarten, trendvisualisaties en toetsmethodieken voor uitvoeringscontracten. Info: www.werkenbijhetrijk.nl/RWS0901 20-GF www.werkenbijhetrijk.nl |pS Rijksoverheid CEO-INFO 2009-5

Geo-Info | 2009 | | pagina 31