Geo-informaticus Wie helpt Velsen om ruimtelijke vraagstukken op te lossen? Kijk ook op www.velsen.nl 161 Velsen: in veelzijdigheid uniek. De veelzijdigheid geeft de gemeente een eigen kleur. Naast de zeven woonkernen met een eigen historie, bepalen bedrijvigheid en cultuur het gezicht van Velsen. Visserij, het Noordzeekanaal, strand, watersport, historische buitenplaatsen, bos en veel industrie gaan hand in hand. Deze veelzijdigheid biedt voortdurend kansen. Velsen heeft een kleine 70.000 inwoners. De afdeling Geo-informatie en Statistiek maakt onderdeel uit van Middelen en Ondersteuning. De 22 medewerkers van de afdeling ondersteunen en adviseren het gemeentelijk bestuur op het gebied van geo-informatie en statistiek. De afdeling is verantwoordelijk voor o.a. de Basisregistratie Adressen en Gebouwen (BAG), Wet kenbaarheid publiekrechtelijke beperkingen (Wkpb) maar ook het beheer van de objectgerichte Grootschalige Basiskaart van Velsen (GBKV). We zoeken voor onze afdeling Geo-informatie en Statistiek een: voor 36 uur per week Functie-informatie Je bent verantwoordelijk voor de advisering op het gebied van geo-informatie en statistiek met betrek king tot wettelijke en landelijke ontwikkelingen. Daarnaast los je complexe gis-vraagstukken op. Je beheert de Wet kenbaarheid publiekrechtelijke beperkingen (Wkpb) en bent verantwoordelijk voor de coördinatie en het bijhouden van de objectge richte Grootschalige Basiskaart van Velsen (GBKV). Hierbij voer je tevens complexe geodetische be rekeningen uit met het vereffeningspakket Move3. Je verzorgt de uitbesteding van diverse geodetische projecten zoals de bijhouding van de GBKV, Rijks driehoek- en NAP-stelsel. Tot slot neem je deel aan projecten als invoering van Wet informatie-uitwis seling ondergrondse netwerken (Wion) en Basisregistratie Grootschalige topografie (BGT). Het juiste profiel Je beschikt over hbo-werk- en denkniveau, bij voorkeur hbo Geodesie of Geo-informatie. Tevens heb je ervaring met het werken met GIS- en Cad- applicaties. Ie bent in staat tot het bewaken van de voortgang van je eigen werkzaamheden, het analy seren van problemen en het vormen van een realis tisch oordeel. Ook heb je overtuigingskracht en het vermogen om de invloed en gevolgen te onderken nen van je gedrag en je eigen handelen op andere onderdelen van de organisatie. Tot slot ben je een teamspeler en vind je het een uitdaging om samen met jouw collega's goede resultaten te behalen. Salaris en overige arbeidsvoorwaarden Het salaris is afhankelijk van opleiding en ervaring en bedraagt maximaal 3.414,- bruto per maand bij een 36-urige werkweek (schaal 9). Verder biedt Velsen je een prettige werksfeer, volop uitdagingen en goede arbeidsvoorwaarden. Bij ons voel je je nog echt betrokken bij alles wat et 'H - It en zeilt binnen de organi satie; je ziet ook wat de impact is buiten de stadhuis- muren. Je kent elkaar en je weet wat je aan eikaar hebt. I n dal werkt wel zo prettig Elke daa weer. Inlichtingen en solliciteren Voor informatie over deze functie kan je contact opnemen met Hans Blom, afdelings hoofd Geo-informatie en Statistiek, telefoon (0255) 56 73 94. Je kunt je schriftelijke solli citatie (inclusief cv) voor 31 mei 2009 richten aan het college van Burgemeester en Wethouders van Velsen, t.a.v. de heer K.M. Radstake, Directeur Middelen en Onder steuning, Postbus 465, 1970 AL IJmuiden of per e-mail naar hblom@velsen.nl Een kort, door de afdeling Personeel Organisatie afgenomen e-assessment maakt deel uit van de procedure. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie stellen wij niet op prijs. CEO-INFO 2009-5

Geo-Info | 2009 | | pagina 35